Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

SeneCura s.r.o. v likvidaci - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. v likvidaci. Řídí 14 podřízených subjektů.

Založeno 31.05.2010
IČO 24677035
Datová schránka g24q8fm

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u SeneCura s.r.o. v likvidaci Upozornit u subjektu + v 14 dceřiných společnostech

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro SeneCura s.r.o. v likvidaci

Všechny smlouvy: 9 smluv za celkem 48 mil. Kč;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 43 smluv za celkem 161 mil. Kč.
  • Celkem 2,3 % smluv má skrytou cenu a 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 2 smlouvy za celkem 194 846 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 64 smluv za celkem 175 mil. Kč.
  • Celkem 3,1 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 4 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Odpady1194 846 Kč
Stavebnictví10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1194 846 Kč
Město Jičín10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SeneCura s.r.o. v likvidaci2194 846 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 41 smluv za celkem 453 mil. Kč.
  • Celkem 2,4 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 66 smluv za celkem 128 mil. Kč.
  • Celkem 28,8 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2022


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 2 smlouvy za celkem 27 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 49 smluv za celkem 97 mil. Kč.
  • Celkem 30,6 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví114 100 372 Kč
Veřejné služby pro energie113 374 372 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Jičín227 474 744 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SeneCura s.r.o. v likvidaci227 474 744 Kč
Senior Properties Jičín s.r.o.113 374 372 Kč
SeneCura SeniorCentrum Jičín s.r.o.113 374 372 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 28 smluv za celkem 37 mil. Kč.
  • Celkem 32,1 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2020


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 13 smluv za celkem 10 mil. Kč.
  • Celkem 30,8 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2019


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 1 smlouva za celkem 14 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 18 smluv za celkem 23 mil. Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu má zásadní nedostatek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví114 100 372 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Jičín114 100 372 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SeneCura s.r.o. v likvidaci114 100 372 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 3 smlouvy za celkem 121 000 Kč.
  • Celkem 66,7 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 47 smluv za celkem 30 mil. Kč.
  • Celkem 36,2 % smluv má skrytou cenu a 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 66,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví32282 007 440 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1121 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Jičín1121 000 Kč
Kraj Vysočina20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
SeneCura s.r.o. v likvidaci3121 000 Kč



}