Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.10.2010 |
| IČO | 24755346 |
| Datová schránka | dkavbnj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 95 smluv za celkem 161 mil. Kč;
15 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 3 442 450 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 2 226 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 2 | 5 668 850 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 7 114 800 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 384 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy | 1 | 7 114 800 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 3 | 596 460 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 4 | 7 711 260 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 1 | 210 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 1 | 778 020 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 150 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 778 020 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 150 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 2 | 928 665 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Leciva | 16 | 12 204 595 Kč |
| Zdravotnický materiál | 16 | 11 226 060 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 693 289 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 187 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 17 | 18 095 722 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 9 | 1 526 700 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 6 | 693 289 Kč |
| Výzkumný institut práce a sociálních věcí, v. v. i. | 1 | 187 550 Kč |
| Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně | 2 | 169 400 Kč |
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 67 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 36 | 20 740 420 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 17,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 232 | 237 824 304 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 71 | 8 608 739 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 2 323 200 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 11 | 2 026 750 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 772 827 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 217 800 Kč |
| IT | 1 | 121 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 41 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ROYAX, s.r.o. | 52 | 131 727 024 Kč |
| GENERAL TRADING s.r.o. | 21 | 90 841 768 Kč |
| 14 | 52 254 557 Kč | |
| 3 | 12 742 404 Kč | |
| 1 | 6 371 202 Kč | |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 6 371 202 Kč |