Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. zaniklý subjekt. Řídí 4 podřízené organizace.
| Založeno | 01.04.2011 |
| Zaniklo | 01.06.2025 |
| IČO | 24829871 |
| Datová schránka | 2kvzr6k |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1055 smluv za celkem 594 mil. Kč;
100 smluv má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
41 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 5 449 598 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 577 775 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 39 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 6 027 373 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 40 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 47 | 6 027 373 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 2 599 806 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 364 815 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 271 040 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 129 410 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 85 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 11 | 4 515 236 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 88 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 1 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 104 | 4 515 236 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
41 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 51,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 10 | 6 243 237 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 1 917 074 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 119 250 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 468 875 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 29 948 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 28 913 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 43 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 8 223 275 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 6 | 1 917 074 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 181 500 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 29 948 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 5 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 51 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 73 | 8 434 723 Kč |
| Data Protection Delivery Center, s.r.o. | 3 | 1 917 074 Kč |
| KPMG Česká republika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| InterWay CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
92 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 76,03 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,83 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 10 830 869 Kč |
| IT | 19 | 6 551 545 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 2 237 290 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 139 915 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 55 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 0 Kč |
| IT Hardware | 2 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DPOV, a.s. | 3 | 10 830 869 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 21 | 8 928 750 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 10 | 0 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 28 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 58 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 93 | 19 759 619 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 560 230 Kč |
| ACORD, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Intelsol s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TRAUTENBERK CONSULTING s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Data Protection Delivery Center, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Dataflex Security, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rekreační areál Zbraslavice s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Centrum kybernetické bezpečnosti, z.ú. | 1 | 0 Kč |
| Betrian a.s. | 2 | 0 Kč |
| František Maňák | 1 | 0 Kč |
| DTS-Praha a.s. | 1 | 0 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| EKOSTYREN s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vysoká škola logistiky o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Alma Career Czechia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dopravní vzdělávací institut, a.s. | 1 | 0 Kč |
| NEWTON College, a.s. | 1 | 0 Kč |
| EFFIIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AutoCont CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| SAP ČR, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DARUMA systems, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ODP-software, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Česká atletika, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| GOPAS, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Pinkas | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
153 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,95 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
69 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 36,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 6 | 82 828 798 Kč |
| IT | 33 | 52 218 914 Kč |
| Kancelář | 1 | 6 318 620 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 27 | 1 926 895 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 1 502 084 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 369 655 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 37 208 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 24 200 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 46 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 4 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 4 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 86 | 119 348 451 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 23 | 19 522 094 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 2 | 6 355 828 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 6 | 0 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 71 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
137 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,87 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
13 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,91 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 32 | 23 384 170 Kč |
| Stavebnictví | 25 | 23 366 770 Kč |
| IT Hardware | 43 | 11 193 178 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 22 | 4 714 160 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 522 160 Kč |
| Konzultace a poradenství | 11 | 695 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 377 520 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 5 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 5 | 0 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 45 | 63 107 707 Kč |
| Dopravní podnik města Pardubic a.s. | 1 | 2 601 500 Kč |
| CENDIS, s.p. | 1 | 544 500 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 5 000 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 0 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 106 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 30 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
44 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 49,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 48 400 000 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 17 022 280 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 12 084 270 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 24 | 7 756 100 Kč |
| IT | 12 | 5 261 696 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 4 730 499 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 1 013 254 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 223 850 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 60 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 42 762 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 31 | 50 934 349 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 34 | 45 557 600 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 4 | 145 701 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 60 500 Kč |
| Ministerstvo dopravy | 2 | 42 762 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 2 | 0 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 14 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHAPS spol. s r.o. | 1 | 48 400 000 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 61 | 47 978 395 Kč |
| Cirk La Putyka Production s.r.o. | 1 | 223 850 Kč |
| Jatka78 z.ú. | 1 | 138 666 Kč |
| MHM computer a.s. | 1 | 0 Kč |
| KPMG Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| RECONOVA PLUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| E LIMITED TECHNOLOGY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Corpus Solutions a.s. | 1 | 0 Kč |
| TECHNISERV IT, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| OLTIS Group a.s. | 1 | 0 Kč |
| Thein Systems a.s. | 1 | 0 Kč |
| Blueberry s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Eviden Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| DataScript s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oracle Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ODP-software, spol. s r.o. | 5 | 0 Kč |
| Aj Tý Experts a.s., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Martin Huňara | 1 | 0 Kč |
| UniControls a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jan Řepa | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
69 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,42 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,03 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 23 | 132 691 020 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 69 799 836 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 134 | 23 704 384 Kč |
| Pojišťovací služby | 8 | 20 606 300 Kč |
| IT | 4 | 18 439 190 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 12 | 7 546 770 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 5 377 240 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 777 687 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 121 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 5 | 101 640 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 5 755 | 0 Kč |
| Právní služby | 44 | 0 Kč |
| Finance | 23 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 22 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 5 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 1 | 69 799 836 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 37 | 54 618 190 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 15 | 3 795 761 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 777 687 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 66 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
60 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,97 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
11 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 169 | 1 504 077 840 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 150 | 1 016 517 975 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 106 | 227 448 249 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 85 | 85 411 764 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 253 | 57 519 726 Kč |
| IT | 8 | 3 104 860 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 22 | 2 814 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 6 | 2 262 700 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 215 | 1 270 500 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 127 | 781 358 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 108 900 Kč |
| Telco | 1 | 70 260 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 0 Kč |
| Konzultace a poradenství | 5 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Pardubice | 1 | 85 411 764 Kč |
| ČD - Informační Systémy, a.s. | 59 | 9 273 435 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 5 573 260 Kč |
| ČD - Telematika a.s. | 19 | 2 992 588 Kč |