Soukromá firma. Nadační fond.
| Založeno | 23.11.2012 |
| IČO | 24853232 |
| Datová schránka | 6n73wtf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 67 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 349 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 250 000 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 199 650 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 150 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 5 | 599 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 1 403 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 514 250 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 272 250 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 272 250 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 181 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 163 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 6 | 1 403 250 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 759 455 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 425 610 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 87 120 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 667 610 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 241 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 2 | 141 795 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 87 120 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 10 | 1 337 525 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 1 605 229 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 332 750 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 295 345 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 271 900 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 186 900 Kč |
| Urologie Ukrajinská s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 152 559 Kč |
| BonUron s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 58 475 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 9 | 1 605 229 Kč |
| BonUron s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 932 100 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 196 500 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 193 600 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Krnov, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská nemocnice Liberec, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 9 | 1 053 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 10 | 1 936 354 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 615 361 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 248 897 Kč |
| Kroměřížská nemocnice a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 1 | 225 661 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 177 462 Kč |
| Uherskohradišťská nemocnice a.s. | 1 | 175 450 Kč |
| UROMAK s.r.o. | 1 | 130 523 Kč |
| UROLOGIE Prof. Pacík, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Tomáš Hlavatý | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 10 | 1 936 354 Kč |
| MUDr. Tomáš Hlavatý | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 10 | 2 295 391 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 2 | 1 000 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 356 875 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 302 500 Kč |
| Masarykův onkologický ústav | 1 | 199 306 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 142 542 Kč |
| Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace | 2 | 102 262 Kč |
| Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. | 1 | 98 676 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 93 231 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 10 | 2 295 391 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 025 | 519 844 714 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 802 848 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 597 142 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 205 706 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 200 000 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 84 700 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 6 | 1 087 548 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 281 | 68 793 651 Kč |
| Školení a kurzy | 113 | 15 059 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 200 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nadační fond MUŽI PROTI RAKOVINĚ | 2 | 200 000 Kč |