Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.01.1998 |
| IČO | 25031716 |
| Datová schránka | 88w8kx9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 101 smluv za celkem 201 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 3 559 420 Kč |
| CENTRA a.s. | 7 | 3 522 166 Kč |
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 127 679 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 9 | 7 209 265 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 3 201 833 Kč |
| Městská část Praha 5 | 3 | 320 332 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 32 699 608 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 061 822 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 490 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 125 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 23 | 24 954 316 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 4 971 367 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 3 199 846 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 3 | 760 924 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 430 000 Kč |
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 127 679 Kč |
| Palata | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 32 | 34 504 632 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 20 | 14 405 004 Kč |
| Městská část Praha 5 | 3 | 10 549 312 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 760 924 Kč |
| 1 | 430 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 55 583 741 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 63 206 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 19 | 38 864 922 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 16 718 819 Kč |
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 127 679 Kč |
| Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | 1 | 63 206 Kč |
| Palata | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 23 | 55 835 126 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 14 | 24 663 867 Kč |
| Městská část Praha 5 | 5 | 14 201 055 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 11 857 167 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 2 | 11 857 167 Kč |
| Ministerstvo kultury | 1 | 220 535 Kč |
| Palata | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 4 | 12 198 701 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 11 857 167 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 23 871 044 Kč |
| Dary a dotace | 21 | 3 420 500 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 727 357 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 203 437 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | - 480 524 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká geologická služba | 1 | 14 737 364 Kč |
| CENTRA a.s. | 7 | 9 583 950 Kč |
| Palata | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 9 | 24 381 814 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 7 111 036 Kč |
| Městská část Praha 5 | 5 | 2 472 915 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 12 174 469 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 31 | 5 381 406 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 5 303 331 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 5 | 12 055 376 Kč |
| Městská část Praha 5 | 5 | 5 494 718 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 13 | 17 550 095 Kč |
| Městská část Praha 5 | 4 | 11 839 466 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 215 910 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 23 289 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 5 | 2 | 21 410 550 Kč |
| CENTRA a.s. | 2 | 1 879 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 4 | 23 289 953 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 1 879 403 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 24 234 549 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 12 360 732 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 1 | 10 686 777 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 1 673 955 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 120 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 4 | 12 481 249 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 10 686 777 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 17 | 399 300 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 232 188 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 161 732 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 399 300 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 246 127 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 147 793 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 5 | 793 220 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 147 793 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 1 003 176 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 207 087 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 194 515 Kč |
| Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. | 1 | 141 989 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 65 098 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TRUSTAV s.r.o. | 4 | 401 602 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 141 989 Kč |