Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 07.08.1998 |
| IČO | 25292081 |
| Datová schránka | a6p6i78 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 584 smluv za celkem 207 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 234 256 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 96 495 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 30 | 2 997 687 Kč |
| Město Chrudim | 6 | 841 872 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 135 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ADRIA CZ s.r.o. | 4 | 1 144 872 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 7 | 976 872 Kč |
| Pavel Kraus | 1 | 402 930 Kč |
| Inter Cars Česká republika s.r.o. | 5 | 198 795 Kč |
| DOPA CZ s.r.o. | 1 | 191 156 Kč |
| 23952601 | 1 | 158 500 Kč |
| HARDMAN UH a.s. | 1 | 151 855 Kč |
| L.E.S. CR spol. s r.o. | 1 | 133 342 Kč |
| HESTI, spol. s r. o. | 1 | 118 637 Kč |
| Projekce CZ s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| WORKSHOP s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| Tomáš Chrbolka s.r.o. | 2 | 99 154 Kč |
| KAR-mobil s.r.o. | 1 | 92 048 Kč |
| OKNA HM s.r.o. | 1 | 43 939 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 36 300 Kč |
| ZPL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VoiceSys s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodárenská společnost Chrudim, a.s. | 1 | 0 Kč |
| HOLD, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Pilný | 1 | 0 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| NOPO - ekonomik, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Milan Pospíšil | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 7 | 2 299 520 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 085 454 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 1 007 047 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 656 681 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 631 620 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 527 454 Kč |
| Zemědělství | 4 | 309 797 Kč |
| Odpady | 7 | 150 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 129 131 Kč |
| Právní služby | 5 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 111 | 17 373 234 Kč |
| Město Chrudim | 9 | 1 844 889 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 631 620 Kč |
| Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi | 1 | 100 000 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 4 | 13 908 950 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 2 399 301 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 000 790 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 602 580 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 563 376 Kč |
| Zemědělství | 4 | 421 842 Kč |
| Technické služby | 7 | 349 884 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 330 018 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 300 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 224 327 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 210 936 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 183 342 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 143 100 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 115 507 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 101 640 Kč |
| Odpady | 1 | 62 018 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 68 | 24 652 053 Kč |
| Město Chrudim | 12 | 2 576 617 Kč |
| Úřad práce České republiky | 7 | 824 736 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 135 000 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 106 463 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 86 825 Kč |
| Katastrální úřad pro Pardubický kraj | 1 | 62 018 Kč |
| Energetická agentura Vysočiny | 1 | 42 350 Kč |
| Okresní soud v Chrudimi | 1 | 15 098 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 6 498 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 18,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 4 | 1 614 000 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 1 024 568 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 695 970 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 586 850 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 498 407 Kč |
| Technické služby | 5 | 398 023 Kč |
| Právní služby | 226 | 348 480 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 249 370 Kč |
| Odpady | 6 | 162 801 Kč |
| Zemědělství | 3 | 145 672 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 97 713 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 85 910 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 81 945 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 49 | 7 495 316 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 1 614 000 Kč |
| Město Chrudim | 13 | 851 506 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 498 407 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 116 466 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 100 067 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 99 965 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 81 526 Kč |
| Katastrální úřad pro Pardubický kraj | 1 | 58 233 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 327 | 25 574 013 Kč |
| Dary a dotace | 51 | 15 501 163 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 6 811 332 Kč |
| Zemědělství | 1 | 3 974 163 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 1 573 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 206 144 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 844 035 Kč |
| Odpady | 6 | 567 057 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 145 684 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 18 | 11 378 880 Kč |
| Město Chrudim | 8 | 4 871 323 Kč |
| Úřad práce České republiky | 10 | 1 573 000 Kč |
| Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250 | 2 | 155 500 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 90 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 22 | 6 689 823 Kč |
| ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. | 1 | 3 217 390 Kč |
| TECHNOCAR s.r.o. | 1 | 2 329 250 Kč |
| JRK Česká republika s.r.o. | 2 | 1 605 525 Kč |
| ITTEC, s.r.o. | 1 | 1 206 144 Kč |
| raymo s.r.o. | 1 | 811 857 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 2 | 758 351 Kč |
| Sunritek s.r.o. | 1 | 470 690 Kč |
| EUROBIT asistent s.r.o. | 2 | 339 281 Kč |
| Kricner s.r.o. | 2 | 321 558 Kč |
| Nowa Invest s.r.o. | 1 | 173 151 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 2 | 145 684 Kč |
| Město Slatiňany | 1 | 0 Kč |
| Marcel Ehrenberger | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahradnické služby | 76 | 7 682 800 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 2 625 000 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 073 954 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 844 236 Kč |
| Odpady | 4 | 356 240 Kč |
| Technické služby | 6 | 306 216 Kč |
| Zemědělství | 3 | 202 040 Kč |
| Leciva | 1 | 143 748 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 9 | 3 482 917 Kč |
| Úřad práce České republiky | 16 | 2 625 000 Kč |
| Město Chrudim | 9 | 399 402 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 2 | 196 400 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 182 800 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 172 280 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 2 | 137 487 Kč |
| Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Chrudim, Čáslavská 624 | 3 | 55 709 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 35 | 3 769 078 Kč |
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 1 923 900 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 2 | 1 068 044 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 150 054 Kč |
| Nowa Invest s.r.o. | 1 | 143 748 Kč |
| Kricner s.r.o. | 1 | 118 580 Kč |
| PS-SVĚTELNÉ ZDROJE, s.r.o. | 1 | 78 592 Kč |
| Město Slatiňany | 1 | 0 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 2 | 6 101 234 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 76 | 2 226 400 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 13 | 1 590 000 Kč |
| Zemědělství | 2 | 621 318 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 540 870 Kč |
| Technické služby | 2 | 452 830 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 339 865 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 311 154 Kč |
| Odpady | 2 | 222 800 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 169 400 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 102 850 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Zvířata (služební psi, koně) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 23 | 9 850 444 Kč |
| Úřad práce České republiky | 13 | 1 590 000 Kč |
| Město Chrudim | 4 | 340 586 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komunální technika, s.r.o. | 1 | 5 948 360 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 18 | 1 930 586 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 880 735 Kč |
| Kostelecký Pardubice, s.r.o. | 1 | 448 603 Kč |
| BAMONAFT a.s. | 2 | 311 154 Kč |
| REFLEX Zlín, spol. s r.o. | 1 | 307 401 Kč |
| Kricner s.r.o. | 2 | 296 075 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 2 | 289 190 Kč |
| Vladimír Školoud | 1 | 275 529 Kč |
| CHARVÁT CTS a.s. | 2 | 225 029 Kč |
| Tomáš Ponocný | 1 | 169 400 Kč |
| ARBOEKO s.r.o. | 1 | 168 564 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 2 | 143 996 Kč |
| Nowa Invest s.r.o. | 1 | 137 214 Kč |
| Energetická agentura Vysočiny | 1 | 102 850 Kč |
| ADUKO s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| ASIG s.r.o. | 1 | 67 695 Kč |
| Město Slatiňany | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 151 | 8 933 036 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 3 000 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 182 775 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 834 464 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 825 256 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 519 794 Kč |
| Technické služby | 2 | 225 444 Kč |
| Zemědělství | 2 | 183 950 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 148 830 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 100 370 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 84 319 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 66 400 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 65 340 Kč |
| IT | 1 | 10 890 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 21 | 3 619 032 Kč |
| Úřad práce České republiky | 10 | 3 000 000 Kč |
| Město Chrudim | 6 | 1 720 840 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 335 517 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 18 | 5 056 357 Kč |
| KOBIT, spol. s r.o. | 1 | 1 182 775 Kč |
| ASSORTIS s.r.o. | 1 | 496 761 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 408 496 Kč |
| Kricner s.r.o. | 1 | 225 444 Kč |
| Petr Vilček | 1 | 148 830 Kč |
| Nowa Invest s.r.o. | 1 | 133 947 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 2 | 119 911 Kč |
| ALSICO s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| František Pleskot | 1 | 117 354 Kč |
| Ing. Petr Chábera | 1 | 114 354 Kč |
| Blachere-Illumination CZ s.r.o. | 1 | 96 594 Kč |
| M - SILNICE a.s. | 1 | 91 230 Kč |
| IMPULS-B, s.r.o. | 1 | 83 950 Kč |
| TopGis, s.r.o. | 2 | 76 230 Kč |
| HABRA s.r.o. | 1 | 72 479 Kč |
| Město Slatiňany | 1 | 66 400 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 64 487 Kč |
| EOP Distribuce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,89 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 226 | 553 784 200 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 25 563 612 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 8 235 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 777 692 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 243 457 Kč |
| Zemědělství | 5 | 550 290 Kč |
| Odpady | 2 | 439 496 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 320 650 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 169 400 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 148 901 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 30 250 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 17 | 28 997 350 Kč |
| Úřad práce České republiky | 10 | 8 235 000 Kč |
| Město Chrudim | 6 | 2 327 982 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 110 110 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - SILNICE a.s. | 3 | 25 453 502 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 19 | 10 673 092 Kč |
| MOUDER s.r.o. | 1 | 898 607 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 1 | 601 969 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 1 | 450 725 Kč |
| Gekkon International s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| PRETOL s. r. o. | 1 | 320 650 Kč |
| MEVA-TEC s.r.o. | 1 | 250 736 Kč |
| Kricner s.r.o. | 1 | 188 760 Kč |
| Václav Tajovský | 1 | 169 400 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 148 901 Kč |
| Z-MOTOR s.r.o. | 1 | 139 000 Kč |
| Vojtěch Bakeš | 1 | 30 250 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sika MBCC CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Richard Kejzer | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,21 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 276 | 245 444 628 Kč |
| Technické služby | 602 | 84 369 441 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 526 | 72 637 770 Kč |
| Úklidové služby | 177 | 50 790 355 Kč |
| Odpady | 701 | 49 183 928 Kč |
| Pojišťovací služby | 126 | 21 990 775 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 7 | 7 500 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 26 | 4 757 962 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 717 154 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 367 840 Kč |
| Energie | 3 | 342 236 Kč |
| IT | 51 | 330 185 Kč |
| Telekomunikační služby | 76 | 0 Kč |
| Telco | 51 | 0 Kč |
| Voda | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 3 | 40 944 700 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 7 500 000 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 19 | 3 262 553 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 14 | 48 444 700 Kč |
| STAVIS Pardubice s.r.o. | 2 | 890 802 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 554 589 Kč |
| E T S , spol. s r.o. | 4 | 375 718 Kč |
| SERVIS-CENTRUM CZ s.r.o. | 2 | 350 688 Kč |
| EG Energie, a.s. | 3 | 342 236 Kč |
| Saba ClickPark s.r.o. | 2 | 297 515 Kč |
| Kricner s.r.o. | 1 | 173 635 Kč |
| Veacom s.r.o. | 1 | 162 565 Kč |
| Ing. Pavel Novák s.r.o. | 1 | 114 805 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Josef Moravec | 1 | 0 Kč |