Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.09.1996 |
| IČO | 25309684 |
| Datová schránka | dtqsnez |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 274 smluv za celkem 3 mld. Kč;
40 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 13 728 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 2 | 13 728 418 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 1 | 10 876 690 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 7 | 119 058 145 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 43 000 903 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 955 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 160 088 537 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 5 | 9 849 400 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 9 144 328 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 25 | 179 082 265 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 7 | 119 058 145 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 2 | 16 931 530 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 6 | 2 955 667 Kč |
| DROMOS Construction s.r.o. | 5 | 0 Kč |
| MI Roads a.s. | 2 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 0 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 980 576 600 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 48 354 767 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 1 111 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 34 | 1 018 512 136 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 6 | 18 507 998 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 2 057 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 43 | 1 039 077 133 Kč |
| OAT,s.r.o. | 5 | 603 919 281 Kč |
| REKMA - Trading, spol. s r.o. | 4 | 494 470 493 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 6 | 203 497 991 Kč |
| DROMOS Construction s.r.o. | 5 | 198 515 211 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 2 | 147 846 130 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 9 | 140 033 390 Kč |
| STRABAG a.s. | 2 | 119 183 233 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 6 | 42 695 576 Kč |
| MI Roads a.s. | 2 | 40 934 636 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 40 934 636 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| REPONT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 739 760 991 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 971 053 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 326 095 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 18 | 716 906 722 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 5 | 19 359 999 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 4 475 064 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 405 290 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 25 | 741 147 074 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 6 | 597 878 079 Kč |
| HERKUL a.s. | 2 | 581 202 918 Kč |
| AVE Kladno s.r.o. | 2 | 581 202 918 Kč |
| B E S s.r.o. | 2 | 581 202 918 Kč |
| ASFALTELAST, spol. s r.o. | 2 | 581 202 918 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 4 | 62 783 270 Kč |
| REPONT s.r.o. | 2 | 58 209 470 Kč |
| REKMA, spol. s r.o. | 2 | 54 280 842 Kč |
| EDS Trade s.r.o. | 1 | 23 631 300 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 23 631 300 Kč |
| SATO spol. s r. o. | 1 | 19 702 672 Kč |
| SIMOST, s.r.o. | 1 | 1 636 999 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 114 897 508 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 177 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 24 | 112 478 567 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 7 596 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 25 | 120 075 098 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 10 | 41 672 112 Kč |
| SUPER-KRETE CZECH s.r.o. | 1 | 17 106 375 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 26 | 113 009 473 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 592 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 24 | 103 922 374 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 9 679 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 27 | 113 602 373 Kč |
| ČNES dopravní stavby, a.s. | 5 | 26 596 788 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 229 | 3 297 128 128 Kč |
| Stavebnictví | 23 | 169 319 546 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 14 989 800 Kč |
| IT | 1 | 602 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 135 303 432 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 6 | 40 522 001 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 15 729 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 27 | 191 555 430 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 477 271 948 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 39 | 285 345 550 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 25 423 980 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 7 259 999 Kč |
| IT | 1 | 2 605 523 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 597 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 21 | 488 307 905 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 24 792 898 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 597 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 29 | 513 698 543 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 196 983 552 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 58 | 74 996 687 Kč |
| IT | 39 | 61 230 277 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 25 279 683 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 586 790 Kč |
| Zemědělství | 1 | 69 375 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 142 130 903 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje, příspěvková organizace | 2 | 55 712 518 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 13 902 900 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 11 251 619 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 586 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 28 | 223 584 730 Kč |
| VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o. | 1 | 69 375 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 26,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 79 633 652 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 20 | 11 945 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 52 840 117 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 8 | 18 694 498 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 6 688 609 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 788 107 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 588 544 Kč |
| Služby Města Veselí nad Moravou | 1 | 171 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PDC SIMOST s.r.o. | 23 | 80 771 089 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 788 107 Kč |
| Služby Města Veselí nad Moravou | 1 | 171 215 Kč |