Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 12.06.1997 |
| IČO | 25342100 |
| Datová schránka | x9gvktu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 263 smluv za celkem 2 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 1 303 160 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 3 055 970 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 | 1 303 160 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 3 | 121 000 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 8 | 4 480 130 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 69 452 083 Kč |
| Zemědělství | 2 | 867 537 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 300 722 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 7 | 46 860 712 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 3 | 21 643 021 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 11 | 16 131 123 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 2 | 867 537 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 25 | 85 502 393 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 133 470 343 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 437 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 87 704 805 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 28 155 751 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 14 758 875 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 3 211 211 Kč |
| Nejvyšší správní soud | 1 | 77 661 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 15 | 133 908 303 Kč |
| T o c h á č e k spol. s r.o. | 1 | 28 155 751 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 117 679 113 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 69 512 101 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 13 | 19 792 609 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 13 575 794 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 2 | 8 049 828 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 1 | 7 269 081 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 19 | 118 199 413 Kč |
| T o c h á č e k spol. s r.o. | 2 | 8 049 828 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 127 296 378 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 3 593 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 226 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 337 591 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 70 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 69 817 064 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 5 | 44 925 479 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 17 973 312 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 3 714 700 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 2 867 992 Kč |
| 1 | 441 971 Kč | |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 60 500 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 23 | 139 811 018 Kč |
| T o c h á č e k spol. s r.o. | 1 | 69 817 064 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 176 133 493 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 6 118 214 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 4 210 800 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 260 901 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 119 894 479 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 19 | 25 230 964 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 2 | 18 519 672 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 16 387 054 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 12 236 428 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 260 901 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 130 750 Kč |
| Městská část Brno-Jehnice | 1 | 0 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 34 | 192 660 248 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 66 235 663 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 34 668 674 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 2 601 500 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 25 762 016 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 3 | 24 304 734 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 12 939 847 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 2 | 3 849 857 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 1 980 708 Kč |
| Městská část Brno-Bosonohy | 1 | 32 000 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 17 | 68 869 163 Kč |
| VHS plus, spol. s r.o. | 1 | 920 570 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,89 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 28 | 357 524 447 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 6 868 996 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 074 010 Kč |
| Zemědělství | 1 | 108 416 Kč |
| Odpady | 66 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 210 112 362 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 14 | 49 671 160 Kč |
| Technické sítě Brno, akciová společnost | 4 | 28 229 841 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 23 930 953 Kč |
| Město Šlapanice | 1 | 17 065 686 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 12 941 442 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 3 | 9 596 344 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 8 380 820 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 3 601 537 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 2 | 548 620 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 231 812 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 108 416 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 38 | 364 418 994 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 88 566 425 Kč |
| SKR stav, s.r.o. | 2 | 9 596 344 Kč |
| VHS plus, spol. s r.o. | 1 | 8 380 820 Kč |
| Inženýrské stavby Brno, spol. s r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 7 247 900 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 22 | 280 392 925 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 264 | 192 475 124 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 14 | 79 630 338 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 585 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 11 | 223 921 438 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 11 | 22 135 136 Kč |
| Nemocnice Blansko | 1 | 20 602 622 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 10 883 898 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 7 084 831 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 585 000 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 93 560 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 0 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 30 | 285 306 485 Kč |
| PORR a.s. | 1 | 88 329 746 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 7 084 831 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,12 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 299 296 483 Kč |
| Zemědělství | 66 | 29 766 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 15 | 189 782 009 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 65 452 065 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 2 | 20 592 091 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 10 | 20 073 858 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 7 524 896 Kč |
| Veřejná zeleň města Brna, příspěvková organizace | 1 | 137 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 33 | 303 562 835 Kč |