Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.09.1997 |
| IČO | 25347781 |
| Datová schránka | taee9ca |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 36 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum služeb pro seniory Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 174 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 1 | 174 760 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 169 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 1 | 169 400 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 4 863 788 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 64 425 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Jičín | 2 | 4 863 788 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 64 425 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 6 | 4 988 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 197 162 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 197 162 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 2 | 202 162 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 702 128 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 1 114 194 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 322 126 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lázně Hodonín, s.r.o. | 2 | 2 071 176 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 1 675 850 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 128 384 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 60 501 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 7 | 3 935 912 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 21 391 954 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 010 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 2 | 21 391 954 Kč |
| Město Hodonín | 2 | 1 010 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 4 | 22 401 954 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 241 280 Kč |
| Textilie | 1 | 94 750 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 2 | 336 030 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 3 | 336 030 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 26 | 6 406 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 498 602 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 218 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Luhačovice | 1 | 218 163 Kč |
| Nemocnice TGM Hodonín, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Centrum služeb pro seniory Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 101 096 Kč |
| Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 4 | 595 759 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 190 100 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 30 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 2 | 190 100 Kč |
| Město Hodonín | 1 | 30 734 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 3 | 220 834 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 125 713 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 71 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vyškov | 1 | 125 713 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 71 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MONTGAS, a.s. | 2 | 197 006 Kč |