Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.09.1997 |
| IČO | 25381920 |
| Datová schránka | 5vccy9d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 62 smluv za celkem 34 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 994 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 2 | 994 620 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 2 657 160 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 254 100 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 6 671 940 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 442 860 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 9 | 7 151 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 3 630 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 1 066 010 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 689 700 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 638 880 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 4 958 580 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 987 360 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 78 650 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 45 375 Kč |
| Mateřská škola Slezská Ostrava, Komerční 22a, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 10 | 6 069 965 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 2 101 770 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 052 700 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 802 230 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 85 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 2 904 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 052 700 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 90 750 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 85 047 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 8 | 4 132 497 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 3 | 2 728 550 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 892 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 3 621 530 Kč |
| Ústav organické chemie a biochemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 72 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 5 | 3 694 493 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 32 | 10 744 800 Kč |
| IT | 1 | 707 850 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 392 766 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 246 840 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 76 230 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 1 176 846 Kč |
| OVANET a.s. | 2 | 335 314 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 246 840 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Škrobálkova 51, příspěvková organizace | 2 | 84 700 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 10 | 1 843 700 Kč |
| Základní škola Slezská Ostrava, Škrobálkova 51, příspěvková organizace | 2 | 84 700 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 42 | 20 188 100 Kč |
| IT | 3 | 4 207 170 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 3 666 300 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 268 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 6 | 4 873 130 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 671 680 Kč |
| OVANET a.s. | 3 | 332 145 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 10 | 7 876 955 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 101 | 41 062 242 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 79 542 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 18 150 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 3 | 97 692 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISSA CZECH s.r.o. | 2 | 1 210 000 Kč |