Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 04.03.1998 |
| IČO | 25393430 |
| Datová schránka | 9z6eumg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 64 smluv za celkem 11 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Argutec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 81,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 097 479 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 3 097 479 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 4 | 3 097 479 Kč |
| Meerkatelier s.r.o. | 1 | 596 530 Kč |
| IN ENERGIE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Argutec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Finaudit Třinec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 1 379 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IN ENERGIE s.r.o. | 1 | 1 379 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 3 | 1 379 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CMC Audit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZAM - SERVIS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MSEM, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 158 379 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 8 | 158 379 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
| Limitstav CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Lenart | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 190 | 31 541 581 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OVANET a.s. | 1 | 825 680 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 1 | 825 680 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Lumius, spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 200 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 21 | 0 Kč |
| Energie | 16 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 3 | 200 000 Kč |
| Zoologická zahrada a botanický park Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SIBRI s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Jan Stoček | 1 | 0 Kč |
| Ing. Tomáš Valder | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 72,73 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 21 | 2 200 000 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 11 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 11 | 0 Kč |
| Nábytek | 11 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 200 000 Kč |
| OVANET a.s. | 3 | 156 222 Kč |
| Krematorium Ostrava, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 8 | 356 222 Kč |
| Ing. Karel Korbiel | 1 | 0 Kč |
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Limitstav CZ s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| TABO-CS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 22 | 468 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 468 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 1 | 468 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 597 830 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 451 044 Kč |
| Energie | 170 | 9 656 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krematorium Ostrava, a.s. | 6 | 1 048 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gass-eko s.r.o. | 1 | 597 830 Kč |
| Ing. Zdeněk Mrkva | 1 | 451 044 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| CMC Audit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |