Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 18.08.1999 |
| IČO | 25405772 |
| Datová schránka | wbxtu9b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 127 smluv za celkem 61 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 2 | 210 637 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 72 648 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 3 | 283 285 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 9 613 676 Kč |
| IT | 1 | 2 904 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 810 517 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 215 624 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 141 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 12 | 12 255 163 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 1 | 2 904 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 215 624 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 14 | 15 374 787 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 1 | 2 904 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 105 851 171 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 2 | 2 420 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 2 058 371 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 540 399 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 12 | 6 161 848 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 1 | 1 512 500 Kč |
| Správa škol Teplice příspěvková organizace | 1 | 205 700 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 2 | 151 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 16 | 8 031 600 Kč |
| Domov pro seniory Dobětice, příspěvková organizace | 1 | 1 512 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 7 | 656 691 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 96 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 17 | 7 728 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 17 | 7 728 436 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 220 555 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 2 418 790 Kč |
| Technické služby | 1 | 302 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 199 285 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 11 | 6 878 201 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 12 | 7 059 701 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 68 | 55 761 561 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 2 418 790 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 532 994 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 1 135 042 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 211 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 7 | 3 217 806 Kč |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 1 230 994 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 1 135 042 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 298 859 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 120 911 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 11 | 6 003 611 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 45 | 82 252 170 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 4 | 442 602 Kč |
| Technické služby | 1 | 302 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 9 | 4 066 392 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 83 800 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 1 | 63 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| SPORTARÉNA TEPLICE příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 13 | 4 213 692 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 279 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 5 | 830 561 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 5 | 830 561 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 49 | 24 169 829 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 6 | 3 006 421 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 493 680 Kč |
| Oděvy | 1 | 148 645 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 99 069 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 16 | 4 315 089 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 1 | 493 680 Kč |
| Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace | 1 | 318 092 Kč |
| Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392 | 1 | 99 069 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 19 | 5 225 930 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 372 | 80 557 965 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 325 194 Kč |
| Řemesla | 1 | 87 406 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 63 210 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 17 | 5 778 761 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 388 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| POHAS s.r.o. | 20 | 6 167 165 Kč |