Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 09.08.2004 |
| IČO | 25493507 |
| Datová schránka | fhxfai8 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 250 smluv za celkem 795 mil. Kč;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 41 647 816 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 132 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 5 | 37 109 737 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 3 | 12 987 697 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 2 | 9 921 043 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 945 837 Kč |
| Dětský domov, Základní škola a Střední škola, Duchcov, příspěvková organizace | 1 | 471 570 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 365 081 Kč |
| Statutární město Most | 2 | 206 958 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 1 | 132 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 16 | 62 140 527 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 39 | 184 397 901 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 278 596 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 216 533 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 144 090 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Žatec | 2 | 113 681 911 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 18 822 223 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 6 | 16 364 531 Kč |
| Statutární město Teplice | 2 | 15 318 603 Kč |
| Statutární město Most | 30 | 11 077 783 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 10 670 445 Kč |
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 5 | 4 347 018 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 4 277 488 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 278 596 Kč |
| Krajské ředitelství policie Středočeského kraje | 1 | 10 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 52 | 194 848 598 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 63 883 243 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 2 176 668 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 154 367 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 359 370 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 223 608 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 160 785 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 99 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy sociálních služeb Litvínov, příspěvková organizace | 1 | 97 226 488 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 45 147 514 Kč |
| Statutární město Most | 19 | 30 451 925 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 2 289 792 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 3 | 1 318 511 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 359 370 Kč |
| VODA Želivka, a.s. | 1 | 286 952 Kč |
| Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace | 2 | 223 608 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 160 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 33 | 177 464 944 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 122 041 290 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 34 | 5 062 950 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 130 075 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 104 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 5 | 74 187 096 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 28 612 208 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 7 | 13 673 706 Kč |
| Úřad práce České republiky | 35 | 5 193 025 Kč |
| MĚSTO LITVÍNOV | 3 | 4 131 554 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 2 | 1 693 185 Kč |
| Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace | 1 | 104 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 54 | 127 595 067 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 61 180 974 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 3 553 791 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 18 | 2 276 010 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 339 040 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 228 581 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 145 415 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 109 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 99 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 8 | 49 854 333 Kč |
| Domov sociálních služeb Meziboří, příspěvková organizace | 1 | 5 308 304 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 5 | 4 717 294 Kč |
| Okresní soud v Mostě | 3 | 4 626 251 Kč |
| Úřad práce České republiky | 19 | 2 421 425 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 3 | 685 743 Kč |
| Technické služby města Mostu a.s. | 1 | 339 040 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 208 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 42 | 68 160 982 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 55 460 477 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 484 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 142 806 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 79 590 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 7 | 54 918 884 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 684 399 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 484 000 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 3 | 470 280 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 15 | 56 557 563 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 95 602 569 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 775 917 Kč |
| Nábytek | 1 | 308 913 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 141 616 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 70 874 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 13 | 53 296 451 Kč |
| Ústecký kraj | 5 | 32 997 205 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 9 503 686 Kč |
| Palivový kombinát Ústí, státní podnik | 1 | 1 775 917 Kč |
| MERO ČR, a.s. | 2 | 299 190 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 141 616 Kč |
| MĚSTO LITVÍNOV | 1 | 113 771 Kč |
| Mostecká montážní a.s. | 1 | 60 694 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 27 | 98 127 836 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 60 694 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 29 238 284 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 162 914 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 101 640 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Most | 8 | 25 904 370 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | 1 790 086 Kč |
| Městská správa sociálních služeb v Mostě - příspěvková organizace | 1 | 1 774 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 12 | 29 468 695 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 204 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Teplice | 2 | 204 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mostecká montážní a.s. | 2 | 204 250 Kč |