Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 06.09.1999 |
| IČO | 25574205 |
| Datová schránka | uepc793 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 60 smluv za celkem 12 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 8 | 789 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 8 | 789 888 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 222 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 10 | 1 011 888 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 849 024 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 84 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 7 | 849 024 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 84 000 Kč |
| Správa Pražského hradu | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 10 | 933 024 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 7 | 903 600 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 7 | 903 600 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 9 | 903 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 4 | 868 175 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 204 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 4 | 868 175 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 331 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 84 000 Kč |
| Správa Pražského hradu | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 9 | 1 283 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 37 | 4 835 160 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 1 210 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 52 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Pražského hradu | 1 | 4 835 160 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 5 | 1 210 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 340 500 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 11 | 6 465 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 284 | 42 200 863 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 37 | 3 136 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 5 | 614 680 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 300 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 230 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 76 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CASH POINT a.s. | 9 | 1 220 680 Kč |