Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.12.1999 |
| IČO | 25585819 |
| Datová schránka | biru7ng |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 237 smluv za celkem 232 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 18 737 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 193 603 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 69 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 14 | 25 715 895 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 307 206 Kč |
| Krajský soud v Brně | 1 | 201 002 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 2 | 183 873 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 69 418 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 21 | 26 477 392 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 31 978 881 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 12 | 2 896 312 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 138 188 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 68 887 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 9 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 10 | 26 577 102 Kč |
| Centrum Kociánka | 1 | 3 363 800 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 2 764 124 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 3 | 1 955 844 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 209 694 Kč |
| Krajský soud v Brně | 1 | 194 568 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 1 | 139 150 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 138 188 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 68 887 Kč |
| Centrum sociálních služeb, příspěvková organizace | 1 | 61 015 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 24 | 35 472 372 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 34 569 040 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 1 231 428 Kč |
| Kancelář | 1 | 949 850 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 7 | 487 418 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 457 494 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 163 337 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 7 | 80 262 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 22 266 542 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 3 | 4 133 663 Kč |
| Centrum sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích | 1 | 3 250 000 Kč |
| Sdružení zdravotnických zařízení II Brno,příspěvková organizace | 1 | 3 145 999 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 2 642 341 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 6 | 468 935 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 457 494 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 387 297 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 208 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 337 Kč |
| Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace | 1 | 96 281 Kč |
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 1 | 79 860 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 74 099 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 71 400 Kč |
| Mateřská škola Brno, Šromova 55, příspěvková organizace | 1 | 22 182 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 30 | 37 467 429 Kč |
| Mateřská škola Brno, Šromova 55, příspěvková organizace | 1 | 22 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 17 452 882 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 930 673 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 63 377 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 13 | 14 925 708 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 4 763 180 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 2 | 2 689 238 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 1 416 862 Kč |
| Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace | 1 | 349 690 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 318 835 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 203 280 Kč |
| Nemocnice Boskovice s.r.o. | 1 | 136 827 Kč |
| Město Boskovice | 1 | 76 617 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 24 | 24 880 237 Kč |
| Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace | 1 | 349 690 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 35 669 340 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 3 283 078 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 81 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 18 | 23 051 260 Kč |
| Úrazová nemocnice v Brně | 2 | 7 453 600 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 4 679 796 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 968 227 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 2 | 840 708 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 556 600 Kč |
| Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace | 1 | 526 256 Kč |
| Město Tišnov | 2 | 465 874 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 198 818 Kč |
| Státní zemědělská a potravinářská inspekce | 2 | 111 247 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 1 | 90 750 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 88 320 Kč |
| Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace | 1 | 85 184 Kč |
| Česká obchodní inspekce | 1 | 22 893 Kč |
| Státní veterinární správa | 2 | 0 Kč |
| Krajský soud v Brně | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 0 Kč |
| Janáčkova akademie múzických umění | 1 | 0 Kč |
| Ústav fyziky materiálů AV ČR, v. v. i. | 1 | 0 Kč |
| Domov pro seniory Koniklecová, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 46 | 39 139 534 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 19 613 738 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 11 | 444 602 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 19 | 10 865 996 Kč |
| Krajský soud v Brně | 2 | 3 916 528 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 3 149 666 Kč |
| Filharmonie Brno, příspěvková organizace | 1 | 1 984 400 Kč |
| Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace | 1 | 109 250 Kč |
| Státní veterinární správa | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 26 | 20 086 340 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 8 246 269 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 552 692 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 114 954 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajský soud v Brně | 1 | 3 751 000 Kč |
| Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace | 1 | 1 542 750 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 1 523 401 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 1 452 000 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 322 467 Kč |
| Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace | 1 | 170 476 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 101 640 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 60 500 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Brno | 1 | 50 181 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 18 | 8 985 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 14 716 940 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 1 062 186 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 354 246 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní ústav pro kontrolu léčiv | 3 | 5 624 174 Kč |
| Statutární město Brno | 6 | 3 048 658 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Brno | 1 | 2 132 020 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 1 972 300 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 1 331 000 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 569 910 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 476 704 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 3 | 354 246 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 315 810 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 192 995 Kč |
| STAREZ - SPORT, a.s. | 1 | 122 515 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 115 555 Kč |
| Moravské zemské muzeum | 1 | 86 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 24 | 16 342 402 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 13 612 081 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 210 680 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 3 | 9 408 960 Kč |
| Statutární město Brno | 7 | 3 152 848 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 907 500 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 353 453 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 223 923 Kč |
| Nemocnice Milosrdných bratří, příspěvková organizace | 1 | 155 334 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 11 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 15 | 14 213 018 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 11 791 500 Kč |
| Zdravotnictví | 56 | 6 430 432 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 751 110 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 192 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 6 360 837 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 2 480 500 Kč |
| Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace | 2 | 1 439 900 Kč |
| Město Tišnov | 1 | 1 034 550 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje | 1 | 645 000 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 332 750 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 240 088 Kč |
| Město Blansko | 1 | 221 200 Kč |
| Sociální služby Šebetov, příspěvková organizace | 2 | 192 887 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 94 380 Kč |
| Janáčkova akademie múzických umění | 1 | 79 902 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VÝTAHY BRNO s.r.o. | 19 | 13 121 995 Kč |