Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.09.1998 |
| IČO | 25820826 |
| Datová schránka | hfggz4t |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 303 smluv za celkem 964 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 2 024 330 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 557 270 Kč |
| IT | 1 | 299 838 Kč |
| Leciva | 1 | 272 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 25 018 444 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 17 696 250 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 12 | 8 581 320 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 1 557 270 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 3 | 1 103 157 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 299 838 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 52 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 20 | 54 308 309 Kč |
| STYRAX, a.s. | 12 | 8 581 320 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 52 | 48 952 365 Kč |
| IT | 5 | 32 521 170 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 20 170 700 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 9 680 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 6 376 398 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 5 | 42 452 850 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 46 | 35 376 165 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 20 261 450 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 13 219 250 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 3 569 500 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 3 | 2 806 898 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 121 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 64 | 117 807 113 Kč |
| STYRAX, a.s. | 46 | 35 376 165 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 70 580 982 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 38 624 289 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 31 | 27 009 620 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 994 028 Kč |
| Leciva | 1 | 290 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 35 870 450 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 27 | 26 575 230 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 2 | 25 928 364 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 17 424 000 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 4 | 13 688 730 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 12 957 285 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 3 608 692 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 994 028 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 3 | 452 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 45 | 137 499 319 Kč |
| STYRAX, a.s. | 27 | 26 575 230 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,06 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 15 | 23 747 103 Kč |
| IT | 7 | 19 990 350 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 8 | 16 361 620 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 9 655 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 11 | 16 804 480 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 16 612 514 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 4 | 9 655 800 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 5 | 7 938 810 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 2 | 7 172 880 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 6 761 123 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 4 210 800 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 642 026 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 338 800 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 319 440 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 33 | 70 456 673 Kč |
| STYRAX, a.s. | 11 | 16 804 480 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 7 | 64 861 332 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 14 | 9 897 968 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 057 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 785 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 25 461 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Plzeň | 4 | 61 256 250 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 3 | 5 973 770 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 2 165 900 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 2 026 024 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 7 | 1 993 699 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 1 728 000 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 3 | 740 528 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 464 640 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 3 | 442 554 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 70 785 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 50 397 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 27 | 76 912 546 Kč |
| STYRAX, a.s. | 3 | 5 973 770 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 245 494 964 Kč |
| IT | 8 | 16 313 644 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 8 | 3 875 233 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 244 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 2 | 245 494 964 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 8 353 840 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 4 109 584 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 2 407 900 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 2 359 500 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 1 460 470 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 1 179 750 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 417 093 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 77 400 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 67 760 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 20 | 265 928 261 Kč |
| NAVERTICA a.s. | 1 | 6 534 000 Kč |
| Allium, s.r.o. | 1 | 6 534 000 Kč |
| STYRAX, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 12 | 12 823 429 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 7 937 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 5 209 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 25 | 4 069 230 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 6 | 487 169 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 7 937 600 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 4 691 363 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 3 | 4 301 550 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 2 398 220 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 1 819 840 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 3 | 1 502 145 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 1 156 155 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 2 | 907 500 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 669 130 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 473 320 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 355 014 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 245 411 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 22 | 26 457 248 Kč |
| STYRAX, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 14 | 72 790 919 Kč |
| Leciva | 13 | 3 521 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 773 320 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 978 520 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 513 040 Kč |
| IT Hardware | 1 | 179 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 5 | 64 308 364 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 4 120 049 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 4 | 3 645 360 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 2 | 1 663 301 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 3 | 1 539 120 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 865 064 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 669 130 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 245 411 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 179 080 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 145 200 Kč |
| Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 23 | 77 380 078 Kč |
| STYRAX, a.s. | 3 | 1 539 120 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 805 | 701 833 849 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 19 493 095 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 18 048 360 Kč |
| IT | 9 | 5 957 720 Kč |
| Právní služby | 1 | 325 248 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Na Homolce | 4 | 37 541 455 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 3 862 320 Kč |
| Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s. | 1 | 1 153 536 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 2 | 396 275 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 2 | 332 531 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 325 248 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 301 169 Kč |
| Státní fond podpory investic | 1 | 226 875 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 87 120 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 18 | 44 226 529 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 1 | 325 248 Kč |
| STYRAX, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 177 | 2 031 832 333 Kč |
| Konzultace a poradenství | 19 | 152 382 560 Kč |
| IT | 11 | 69 351 533 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 784 284 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 363 000 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 169 905 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 2 | 54 423 670 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 2 | 48 122 910 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 3 | 7 927 515 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 7 | 4 586 931 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 2 299 000 Kč |
| Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s. | 2 | 2 182 840 Kč |
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 1 784 284 Kč |
| Centrum pro zjišťování výsledků vzdělávání | 1 | 721 789 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 550 550 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 414 909 Kč |
| Nemocnice Na Homolce | 1 | 372 143 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 245 411 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konica Minolta IT Solutions Czech s.r.o. | 25 | 123 631 953 Kč |
| STYRAX, a.s. | 2 | 54 423 670 Kč |