Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.10.1998 |
| IČO | 25822691 |
| Datová schránka | rvzt63b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 84 smluv za celkem 68 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 1 | 1 081 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 1 | 1 081 342 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 376 992 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 296 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 5 | 5 683 100 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 2 413 894 Kč |
| Město Bohumín | 5 | 1 104 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 11 | 9 201 179 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 7 219 754 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 680 135 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 3 | 4 042 141 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 6 | 1 837 292 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 1 245 420 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 495 036 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 280 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 12 | 7 899 889 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 6 | 1 482 655 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 476 942 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 3 | 4 730 344 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 8 | 1 959 597 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 998 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 12 | 7 688 493 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 432 161 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 5 | 1 349 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 1 432 161 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 5 | 1 349 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 6 | 2 781 283 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 375 476 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 262 319 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 67 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 2 | 1 974 923 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 4 | 579 826 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 88 935 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 83 046 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 67 102 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 9 | 2 793 832 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 2 049 537 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BM servis a.s. | 1 | 845 656 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 4 | 661 634 Kč |
| Generální ředitelství cel | 2 | 608 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 7 | 2 116 062 Kč |
| BM servis a.s. | 1 | 845 656 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 6 413 064 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 836 715 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 94 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 1 | 5 588 368 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 5 | 918 815 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 836 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 7 | 7 343 898 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 012 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 3 | 8 813 882 Kč |
| Teplo Hlučín, spol. s r.o. | 1 | 1 091 907 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 194 568 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 107 201 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 6 | 10 207 558 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 155 | 35 166 625 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 23 | 7 579 168 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 4 304 816 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 970 665 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 241 052 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 4 | 4 832 817 Kč |
| Generální ředitelství cel | 3 | 673 132 Kč |
| Ostravská univerzita | 2 | 308 459 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DESIA, s.r.o. | 9 | 5 814 409 Kč |