Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 6 podřízených subjektů.
| Založeno | 02.07.2001 |
| IČO | 25883500 |
| Datová schránka | chzcabv |
Všechny smlouvy: 2 smlouvy za celkem 168 928 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 64 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AKORD & POKLAD, s.r.o. | 1 | 64 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUlogic, s.r.o. | 1 | 64 868 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 104 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 104 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| EDUlogic, s.r.o. | 1 | 104 060 Kč |