Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 16.02.2000 |
| IČO | 25934473 |
| Datová schránka | 344djbh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 153 smluv za celkem 701 mil. Kč;
13 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 1 264 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 7 886 817 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 3 | 7 886 817 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 75 978 293 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 34 000 000 Kč |
| Zemědělství | 6 | 17 740 575 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 13 551 584 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 9 283 105 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 1 458 645 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 64 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 20 | 127 736 541 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 34 000 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 64 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 23 | 161 800 874 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 90 699 180 Kč |
| Zemědělství | 7 | 22 012 421 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 10 463 420 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 2 | 10 152 514 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 9 467 246 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 399 374 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 19 | 167 450 418 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 2 | 10 463 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 21 | 177 913 838 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 29 285 330 Kč |
| Zemědělství | 7 | 13 659 071 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 4 778 681 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 97 798 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 83 035 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 18 | 85 115 862 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 97 798 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 83 035 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 21 | 85 296 696 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 41 | 458 134 198 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 46 644 290 Kč |
| Školení a kurzy | 32 | 14 443 228 Kč |
| Zemědělství | 4 | 11 252 833 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 3 | 6 621 699 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 5 919 119 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 1 219 680 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 19 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 24 | 91 775 271 Kč |
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 13 500 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 178 623 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 27 | 105 453 894 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební úpravy pro železnici | 71 | 306 451 073 Kč |
| Zemědělství | 5 | 10 923 789 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 10 620 405 Kč |
| Chemické výrobky | 4 | 10 030 120 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 15 | 34 783 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 15 | 34 783 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 24 057 496 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 6 262 207 Kč |
| Zemědělství | 5 | 5 778 402 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 16 | 36 098 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 16 | 36 098 105 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 26 537 341 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 5 682 669 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 31 | 1 403 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 33 430 010 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 7 | 33 430 010 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 92 | 305 751 165 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 22 849 961 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 91 476 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 34 119 615 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 91 476 Kč |
| Univerzita Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 7 | 34 211 091 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 353 | 3 287 487 390 Kč |
| Zemědělství | 341 | 813 966 134 Kč |
| Chemické výrobky | 112 | 243 707 512 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 450 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 2 357 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 14 | 30 949 458 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 295 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JARO Česká Skalice, s.r.o. | 15 | 31 244 698 Kč |