Soukromá firma. Obecně prospěšná společnost. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 02.01.2001 |
| IČO | 25946901 |
| Datová schránka | bid4tag |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 177 smluv za celkem 101 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 1 000 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 21 659 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 5 | 1 301 629 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 958 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s. | 1 | 1 000 000 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 1 | 958 320 Kč |
| VAST-OIL, spol. s r.o. | 1 | 180 290 Kč |
| VČELÍ FARMA PODĚBRADY s.r.o. | 1 | 99 680 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 21 659 Kč |
| 24058793 | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 2 584 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 188 760 Kč |
| Nábytek | 2 | 182 823 Kč |
| Zemědělství | 2 | 167 076 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 134 570 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 88 272 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 84 700 Kč |
| IT Hardware | 1 | 61 240 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 27 467 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 15 | 3 054 465 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 792 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 188 760 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 100 000 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 91 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 6 | 1 172 236 Kč |
| Český svaz včelařů, z.s. | 1 | 1 000 000 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 792 000 Kč |
| VČELÍ FARMA PODĚBRADY s.r.o. | 1 | 180 880 Kč |
| RenPep Ekonomia, s.r.o. | 2 | 154 580 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí | 1 | 137 720 Kč |
| Jiří Wiechec | 1 | 134 570 Kč |
| ITTC STIMA, spol. s r.o. | 1 | 133 403 Kč |
| Richard Kacafírek | 1 | 109 000 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 88 272 Kč |
| CR AUDIT s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 75 600 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 73 823 Kč |
| Asociace profesionálních včelařů, z.s. | 1 | 62 450 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 27 467 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 2 092 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 9 | 1 640 760 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 845 442 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 17 | 414 667 Kč |
| Nábytek | 1 | 278 905 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 240 790 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 134 220 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 15 | 3 377 869 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 2 | 792 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 130 680 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s. | 3 | 1 399 995 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 4 | 922 680 Kč |
| VIKTORSTAV s.r.o. | 1 | 845 442 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 278 905 Kč |
| SYSTEMA AUDIT a.s. | 3 | 240 790 Kč |
| Vladimír Dostálek | 2 | 178 064 Kč |
| VČELÍ FARMA PODĚBRADY s.r.o. | 1 | 138 320 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí | 1 | 134 220 Kč |
| Skloobaly s.r.o. | 1 | 73 228 Kč |
| Bronislav Černý | 1 | 67 246 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 21 659 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 1 210 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 300 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 220 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 167 620 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 163 640 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 152 084 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 81 978 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 17 | 3 376 657 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 2 | 1 012 000 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s. | 2 | 1 210 000 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 3 | 1 012 000 Kč |
| VIKTORSTAV s.r.o. | 1 | 357 607 Kč |
| VČELÍ FARMA PODĚBRADY s.r.o. | 1 | 318 000 Kč |
| Penny Market s.r.o. | 1 | 300 000 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí | 1 | 167 620 Kč |
| Jan Tlustý | 1 | 163 640 Kč |
| Roman Dvořáček | 1 | 135 380 Kč |
| Apis Morava s.r.o. | 1 | 90 870 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 86 152 Kč |
| Petr Kolouch | 1 | 81 978 Kč |
| Bronislav Černý | 1 | 79 201 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 77 326 Kč |
| Jan Kolomý | 1 | 76 630 Kč |
| Michal Matějka | 1 | 75 800 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 74 758 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 17 | 2 502 810 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 960 000 Kč |
| Sociální služby | 2 | 465 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 169 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 154 900 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 77 440 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 23 678 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 18 574 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 19 | 3 518 417 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 2 | 360 000 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s. | 2 | 1 600 000 Kč |
| VOLONTÉ CZECH, o.p.s. | 2 | 465 000 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 5 | 360 000 Kč |
| VČELÍ FARMA PODĚBRADY s.r.o. | 1 | 253 000 Kč |
| AQE advisors, a.s. | 1 | 169 400 Kč |
| SecWorks s.r.o. | 1 | 154 900 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 2 | 116 502 Kč |
| Vladimír Dostálek | 1 | 92 867 Kč |
| Vladimír Šindelář | 1 | 92 500 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Nové Veselí | 1 | 88 090 Kč |
| GRAFIES, a.s. | 1 | 87 417 Kč |
| Miloš Coufal | 1 | 82 918 Kč |
| Miroslav Mlejnek | 1 | 82 232 Kč |
| ADUKO s.r.o. | 1 | 77 440 Kč |
| Gabriela Rubková | 1 | 70 884 Kč |
| Jiří Chmelař | 1 | 61 589 Kč |
| Allianz pojišťovna, a.s. | 1 | 23 678 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 41 | 3 293 620 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 950 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 9 | 1 160 201 Kč |
| Technické služby | 1 | 186 340 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 185 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 107 085 Kč |
| IT Hardware | 1 | 93 506 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 64 827 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 13 | 2 604 602 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 1 | 350 000 Kč |
| Pardubický kraj | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Český svaz včelařů, z.s. | 2 | 1 600 000 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 4 | 350 000 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 186 340 Kč |
| Ing. Alexej Bezrukov | 1 | 185 000 Kč |
| Miroslav Mlejnek | 2 | 158 333 Kč |
| Richard Kacafírek | 1 | 107 085 Kč |
| Josef Bubák | 2 | 85 307 Kč |
| JM Demicarr s.r.o. | 1 | 74 405 Kč |
| Martin Klimeš | 1 | 72 974 Kč |
| ADUKO s.r.o. | 1 | 70 180 Kč |
| A G R O M E T A L L s. r. o. | 1 | 64 977 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 900 960 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 900 960 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 6 | 730 033 Kč |
| Zařízení služeb MZe s.p.o. | 3 | 423 500 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 6 | 1 324 460 Kč |
| Český svaz včelařů, z.s. | 2 | 379 190 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 99 825 Kč |
| NOPO s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Ladislav Bednář | 1 | 83 718 Kč |
| Jiří Wiechec | 1 | 76 550 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 33 | 2 140 887 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 229 774 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 90 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 11 | 1 133 473 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIKTORSTAV s.r.o. | 2 | 292 388 Kč |
| Jan Kolomý | 2 | 190 746 Kč |
| Jiří Chmelař | 1 | 140 360 Kč |
| Jaroslav Paulus | 1 | 119 004 Kč |
| GASTRO AZ, s.r.o. | 1 | 116 525 Kč |
| STUDIO 5, v.o.s. | 1 | 90 000 Kč |
| NOPO s.r.o. | 1 | 85 281 Kč |
| Vladimír Dostálek | 1 | 70 555 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 28 615 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 147 | 91 900 648 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 30 176 042 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 15 146 358 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 15 113 234 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 10 375 783 Kč |
| Nábytek | 33 | 4 681 789 Kč |
| IT Hardware | 17 | 1 355 970 Kč |
| Technické služby | 3 | 469 228 Kč |
| Kancelář | 1 | 230 000 Kč |
| Kosmetika | 1 | 93 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 25 | 73 958 370 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 62 720 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VIKTORSTAV s.r.o. | 5 | 60 030 659 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 8 700 000 Kč |
| VAST-OIL, spol. s r.o. | 2 | 1 675 783 Kč |
| Český svaz včelařů, z.s. | 1 | 1 300 000 Kč |
| Ing. Jan Svoboda | 2 | 529 496 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 3 | 415 760 Kč |
| Jan Kolomý | 1 | 273 539 Kč |
| Jaroslav Paulus | 2 | 229 537 Kč |
| Tail Lifts s.r.o. | 1 | 191 785 Kč |
| DYNEX TECHNOLOGIES, spol. s r.o. | 1 | 107 847 Kč |
| Tomáš Malinský | 1 | 97 438 Kč |
| Výzkumný ústav včelařský, s.r.o. | 1 | 93 946 Kč |
| VWR International s.r.o. | 1 | 93 263 Kč |
| Václav Fischer | 1 | 79 950 Kč |
| Josef Bubák | 1 | 77 440 Kč |
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 3 | 62 720 Kč |
| GRAFIES, a.s. | 1 | 61 928 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 1 336 608 Kč |
| Osobní vozidla | 9 | 1 239 200 Kč |
| Technické služby | 3 | 931 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 725 653 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 10 | 1 817 746 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 61 365 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum, o.p.s. | 4 | 1 280 698 Kč |
| Jaroslav Paulus | 2 | 332 750 Kč |
| Richard Kacafírek | 1 | 105 270 Kč |
| ENVIPARTNER, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| P - LAB a.s. | 1 | 63 593 Kč |
| HORTISCENTRUM s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MERCI, s.r.o. | 1 | 0 Kč |