Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 02.04.2002 |
| IČO | 26045095 |
| Datová schránka | vfmjzpx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 54 smluv za celkem 22 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 2 208 250 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 78 353 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 60 379 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 5 | 2 346 982 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 306 072 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 75 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 129 309 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 99 220 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 77 543 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 75 500 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 5 | 405 772 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 1 070 724 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 145 200 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 98 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 600 531 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 354 115 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 286 169 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 170 000 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 135 000 Kč |
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 73 723 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 12 | 1 704 239 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 977 525 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 1 307 159 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 664 145 Kč |
| Zemědělství | 3 | 514 114 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Česká lesnická akademie Trutnov - střední škola a vyšší odborná škola | 1 | 1 132 560 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 1 049 999 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 469 371 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 158 264 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 134 310 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 87 079 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 85 774 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 78 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 13 | 4 526 644 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 6 | 6 678 474 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 754 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 6 | 554 463 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 278 749 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 3 357 750 Kč |
| Město Český Brod | 1 | 1 754 500 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 278 749 Kč |
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 70 180 Kč |
| Školní statek, Humpolec, Dusilov 384 | 1 | 61 388 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 7 | 5 631 468 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 212 377 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 212 377 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 3 | 212 377 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 81 | 23 349 552 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 62 247 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 246 452 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 3 | 246 452 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 109 708 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 11 | 1 505 945 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 449 580 Kč |
| Zemědělství | 1 | 193 600 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 76 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uničov | 1 | 2 109 708 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 1 449 580 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 193 600 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122 | 1 | 154 517 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 132 825 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 76 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 6 | 4 116 766 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 21 | 3 671 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 132 652 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 1 | 132 652 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 4 675 440 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 1 | 4 675 440 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 314 078 Kč |
| Výstaviště České Budějovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MANATECH CZ s.r.o. | 3 | 4 989 518 Kč |