Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.03.2004 |
| IČO | 26072602 |
| Datová schránka | u59ns45 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 285 smluv za celkem 402 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
12 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 1 409 806 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 922 497 Kč |
| SOMPO, a.s. | 2 | 166 605 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 20 011 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 8 | 2 518 919 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 17 | 14 682 506 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 3 482 222 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 3 137 973 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 14 | 19 563 018 Kč |
| Ministerstvo obrany | 8 | 1 330 095 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 418 055 Kč |
| SOMPO, a.s. | 3 | 273 333 Kč |
| G - centrum Tábor | 1 | 60 000 Kč |
| ODPADY PÍSEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 34 | 21 644 501 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 18 | 9 525 372 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 360 420 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 072 176 Kč |
| Technické služby | 5 | 1 176 514 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 10 | 9 419 441 Kč |
| Ministerstvo obrany | 16 | 9 196 874 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 817 831 Kč |
| SOMPO, a.s. | 1 | 70 809 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 35 | 19 504 955 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 11 | 4 973 947 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 108 091 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 261 602 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 7 733 454 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 4 483 932 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 918 218 Kč |
| Nemocnice Strakonice, a.s. | 1 | 494 164 Kč |
| SOMPO, a.s. | 3 | 228 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 27 | 13 858 482 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 11 371 815 Kč |
| Odpady | 18 | 8 169 673 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 588 798 Kč |
| Technické služby | 2 | 298 542 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 16 | 14 079 105 Kč |
| Ministerstvo obrany | 14 | 5 753 127 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 532 013 Kč |
| Město Tábor | 1 | 70 000 Kč |
| SOMPO, a.s. | 1 | 64 584 Kč |
| Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 39 | 20 498 828 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,13 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 189 984 280 Kč |
| Odpady | 5 | 16 816 002 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 12 053 826 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 2 769 681 Kč |
| Úklidové služby | 6 | 620 718 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 201 489 147 Kč |
| Ministerstvo obrany | 13 | 23 255 426 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 620 718 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 84 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 32 | 225 449 508 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 28 757 442 Kč |
| IT | 2 | 3 067 050 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 3 | 2 829 816 Kč |
| Odpady | 7 | 2 381 907 Kč |
| Technické služby | 3 | 629 684 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 4 | 27 760 236 Kč |
| Ministerstvo obrany | 11 | 5 801 295 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 3 437 980 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 488 155 Kč |
| Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670 | 1 | 178 233 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 2 | 84 216 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 29 | 37 750 114 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 101 | 204 732 443 Kč |
| IT | 23 | 33 867 382 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 2 458 133 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 090 428 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 771 840 Kč |
| Odpady | 2 | 196 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 4 722 487 Kč |
| Ministerstvo obrany | 7 | 3 316 611 Kč |
| Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788 | 2 | 1 150 641 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 15 | 9 298 639 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 89 | 70 842 116 Kč |
| Pojišťovací služby | 12 | 12 252 559 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 6 842 948 Kč |
| Odpady | 7 | 2 390 030 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 043 310 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 11 | 5 420 631 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 3 860 411 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 1 262 107 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 904 551 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 725 927 Kč |
| Město Říčany | 1 | 592 900 Kč |
| Městská část Praha-Satalice | 1 | 326 700 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 191 167 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 1 | 121 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 84 700 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 69 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 24 | 13 559 524 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 11 160 000 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 5 850 216 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 4 779 500 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 2 239 202 Kč |
| Odpady | 5 | 1 478 021 Kč |
| Technické služby | 5 | 1 111 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 12 | 14 672 344 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 4 | 4 883 267 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 4 779 500 Kč |
| Město Klatovy | 1 | 950 605 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 554 507 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 485 244 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 473 110 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 2 | 209 088 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ASTON - služby v ekologii, s.r.o. | 24 | 27 091 155 Kč |