Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 12.06.2000 |
| IČO | 26215951 |
| Datová schránka | 4q7ec7i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 286 smluv za celkem 291 mil. Kč;
19 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 1 | 2 878 320 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 383 400 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 6 | 5 799 358 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 4 399 214 Kč |
| Silnice LK a.s. | 2 | 4 004 593 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 2 | 3 741 415 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 297 606 Kč |
| Výstaviště Flora Olomouc, a.s. | 1 | 184 933 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 1 | 151 855 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 99 360 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 18 | 18 678 333 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 15 730 000 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 8 658 512 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 10 | 3 731 469 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 2 321 348 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 373 505 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 439 480 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 295 903 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 195 756 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 71 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 10 | 19 122 198 Kč |
| Silnice LK a.s. | 9 | 9 195 050 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 5 | 1 823 222 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 1 373 505 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 328 427 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 301 290 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 295 903 Kč |
| Město Hořice | 1 | 247 846 Kč |
| Technické služby města Jaroměře | 1 | 195 756 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 | 131 000 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 111 054 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 90 750 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 71 151 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 34 | 33 287 150 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 7 883 150 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 7 255 160 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 6 534 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 8 | 1 973 371 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 357 994 Kč |
| Energie | 1 | 865 985 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 395 382 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 366 695 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 269 830 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 252 890 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 163 440 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 64 381 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 7 | 14 542 031 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 7 551 477 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 1 730 300 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 7 | 1 423 482 Kč |
| Silnice LK a.s. | 3 | 1 053 868 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 366 695 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 | 269 830 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 252 890 Kč |
| Technické služby Blansko, s.r.o. | 1 | 226 270 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 163 440 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 99 065 Kč |
| Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o. | 1 | 71 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 27 | 27 750 617 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 2 365 550 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 694 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 6 | 790 230 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 419 749 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 293 830 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 78 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 12 441 244 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 12 | 5 070 931 Kč |
| Silnice LK a.s. | 2 | 1 923 391 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 419 749 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 229 792 Kč |
| Technická správa města Žatec, s.r.o. | 1 | 78 413 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 64 039 Kč |
| Technické služby, a.s. Slezská Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 20 | 20 227 559 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 10 | 7 423 350 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 831 675 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 5 | 3 083 431 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 398 535 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 477 308 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 421 080 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 289 251 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 241 758 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 82 280 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 77 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 21 | 12 484 138 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 3 | 2 931 975 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 2 398 535 Kč |
| Silnice LK a.s. | 5 | 1 958 203 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 421 080 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 289 251 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 241 758 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 241 141 Kč |
| Technické služby města Nového Jičína, příspěvková organizace | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 35 | 21 206 870 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,74 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 17 305 104 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 12 705 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 6 496 490 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 3 218 602 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 2 297 606 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 1 652 315 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 454 833 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 410 190 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 23 420 261 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 4 | 10 914 200 Kč |
| Silnice LK a.s. | 6 | 8 944 129 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 2 | 1 226 940 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 454 833 Kč |
| TS Bruntál, s.r.o. | 1 | 265 111 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 223 852 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 23 | 45 449 327 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 13 | 87 301 016 Kč |
| Průmyslové stroje | 7 | 12 547 700 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 37 | 9 757 125 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 9 595 300 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 7 296 300 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 26 | 3 550 837 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 2 082 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 538 603 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 520 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 15 | 20 948 477 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 9 595 300 Kč |
| Silnice LK a.s. | 3 | 2 511 609 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 239 096 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 231 515 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 121 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 25 | 33 646 998 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 13 234 456 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 5 293 508 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 2 422 420 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 2 254 448 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 371 631 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 239 217 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 214 775 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 85 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice LK a.s. | 4 | 9 443 953 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 16 | 7 515 915 Kč |
| Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. | 3 | 5 498 927 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 749 821 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 4 | 526 673 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 504 812 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 30 | 25 240 101 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 217 | 52 805 294 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 27 145 606 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 2 458 025 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 299 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 857 350 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 13 | 1 197 250 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 320 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 16 | 31 126 464 Kč |
| Silnice LK a.s. | 4 | 2 168 885 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 1 610 510 Kč |
| SOTES Sokolov spol. s r.o. | 1 | 320 638 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 93 799 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 24 | 35 320 295 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
19 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,58 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 193 | 396 316 790 Kč |
| Úklidové služby | 85 | 152 657 968 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 224 | 131 496 300 Kč |
| Stroje a zařízení | 25 | 40 297 992 Kč |
| Technické služby | 1 | 5 929 000 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 3 123 264 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 18 | 2 083 720 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 240 185 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 13 | 7 190 304 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 5 929 000 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 30 | 3 529 440 Kč |
| Technické služby města Liberce a.s. | 2 | 2 159 850 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 296 450 Kč |
| TS a.s. | 1 | 240 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARDMAN UH a.s. | 48 | 19 345 229 Kč |