Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 14.11.2002 |
| IČO | 26304422 |
| Datová schránka | iubcauj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 118 smluv za celkem 26 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 450 693 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 3 630 000 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 5 | 2 715 643 Kč |
| Vinařský fond | 1 | 804 287 Kč |
| ARENA BRNO, a.s. | 2 | 193 538 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 90 841 Kč |
| Střední zdravotnická škola Brno, Jaselská, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 71 148 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 12 | 7 578 057 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 3 731 096 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 895 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 433 241 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vinařský fond | 2 | 3 731 096 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 895 400 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 4 | 668 795 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 433 241 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 260 997 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| ARENA BRNO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 11 | 6 056 078 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 2 238 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 446 490 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 225 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 2 238 500 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 6 | 1 273 198 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 193 721 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 9 | 3 771 969 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 2 576 998 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 116 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 4 | 2 620 860 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 114 950 Kč |
| Teplo Blansko, s.r.o. | 1 | 84 398 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 7 | 2 892 808 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 9 | 5 168 519 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 337 590 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 112 046 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 3 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 4 | 691 519 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 3 | 479 158 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 1 | 112 046 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 98 821 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 15 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 11 | 1 397 273 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 6 | 712 999 Kč |
| Technické služby | 2 | 208 060 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 144 595 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 101 253 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 87 604 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 9 | 1 268 782 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 4 | 439 962 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 101 253 Kč |
| Janáčkova akademie múzických umění | 1 | 68 000 Kč |
| Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace | 1 | 66 550 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 7 260 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 17 | 1 951 807 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 592 900 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 4 | 335 520 Kč |
| Odpady | 3 | 293 032 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 848 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 84 337 Kč |
| Technické služby | 1 | 72 540 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 7 | 662 868 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 592 900 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 6 | 587 800 Kč |
| Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 15 | 2 043 568 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 11 | 7 333 326 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 16 | 1 485 396 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 592 900 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 183 021 Kč |
| Odpady | 1 | 135 702 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 10 | 1 118 288 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 592 900 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 2 | 201 163 Kč |
| Centrum experimentálního divadla, příspěvková organizace | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 14 | 1 992 211 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 177 088 Kč |
| Odpady | 3 | 212 658 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 2 | 1 177 088 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 3 | 212 658 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 5 | 1 389 746 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 116 | 44 407 715 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 19 414 753 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 11 | 1 259 955 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 6 | 696 658 Kč |
| Technické služby | 2 | 33 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplárny Brno, a.s. | 6 | 593 795 Kč |
| SAKO Brno, a.s. | 9 | 593 094 Kč |
| Město Šlapanice | 2 | 81 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| X Production s.r.o. | 17 | 1 267 960 Kč |