Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.10.2000 |
| IČO | 26315114 |
| Datová schránka | ampviz9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 199 smluv za celkem 185 mil. Kč;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nýřany | 1 | 2 701 441 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 804 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 2 | 3 505 825 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 17 609 417 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 9 | 11 899 855 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 6 007 967 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | - 115 318 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 13 | 17 853 005 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 11 437 497 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 374 986 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 459 667 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 388 089 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 18 | 9 034 434 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 3 564 660 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 1 374 986 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 201 638 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 22 | 15 236 219 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 479 400 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 905 439 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 219 123 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 111 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 9 | 9 067 306 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 1 905 439 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 12 | 11 093 745 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 12 952 427 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 143 062 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 521 792 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 375 645 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 128 501 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 15 | 10 843 104 Kč |
| Město Rokycany | 1 | 3 135 261 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 2 143 062 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 17 | 16 121 427 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 8 552 593 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 835 283 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 582 974 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 386 019 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 18 | 9 388 540 Kč |
| Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III | 1 | 537 810 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 386 019 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 23 | 10 372 869 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 17 865 061 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 406 925 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 171 888 Kč |
| Zemědělství | 1 | 49 468 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 20 | 16 615 045 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 1 967 527 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 23 | 18 643 072 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 32 | 56 747 909 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 959 791 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 914 823 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 9 | 8 274 099 Kč |
| Město Nýřany | 2 | 2 513 039 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 2 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 13 | 11 029 137 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 25 | 37 220 651 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 3 140 698 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 601 563 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 166 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 29 | 27 879 412 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 6 781 097 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 9 | 6 214 408 Kč |
| Město Rokycany | 2 | 189 780 Kč |
| Zoologická a botanická zahrada města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 137 941 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 116 314 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 43 | 41 318 952 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 38 624 318 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 64 | 11 256 499 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 112 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 9 | 25 180 742 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 3 | 7 461 616 Kč |
| Statutární město Plzeň | 14 | 6 496 807 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 1 526 321 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CETINA a KENAUR s.r.o. | 27 | 40 665 485 Kč |