Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.08.2003 |
| IČO | 26360870 |
| Datová schránka | 48cpva4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 1003 smluv za celkem 1 mld. Kč;
11 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
17,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 27 830 000 Kč |
| Odpady | 1 | 1 452 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 65 340 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 26 | 32 695 327 Kč |
| Plzeňský kraj | 3 | 3 527 995 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 3 | 3 527 995 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Hügli Food s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| Oldřich Tichý | 2 | 598 822 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 6 | 404 405 Kč |
| Jan Sládek | 2 | 370 821 Kč |
| PREISWERT s.r.o. | 1 | 352 425 Kč |
| BLACK STORM s.r.o. | 1 | 149 435 Kč |
| Mgr. Kateřina Pleschingerová | 1 | 114 091 Kč |
| TRAFIN OIL, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| BDO Consulting s.r.o. | 1 | 65 340 Kč |
| 1 | 27 452 Kč | |
| Město Horažďovice | 1 | 0 Kč |
| NEXIA AP a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 5 091 843 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 3 931 341 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 531 020 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 2 950 827 Kč |
| Odpady | 3 | 1 936 000 Kč |
| IT | 1 | 1 270 500 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 836 110 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 566 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 551 042 Kč |
| Nábytek | 3 | 303 851 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 290 400 Kč |
| Zdravotní péče | 2 | 193 600 Kč |
| IT Hardware | 2 | 178 259 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 121 000 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 112 733 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 102 831 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 80 916 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 92 | 20 784 572 Kč |
| Plzeňský kraj | 6 | 7 332 020 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 2 | 330 088 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 15 651 800 Kč |
| Odpady | 4 | 6 337 035 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 2 175 747 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 010 078 Kč |
| Potraviny | 2 | 847 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 847 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 552 731 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 363 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 225 423 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 204 229 Kč |
| Právní služby | 2 | 130 680 Kč |
| Zemědělství | 1 | 69 824 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 35 090 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 86 | 349 946 153 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 14 775 800 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 38 664 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 457 933 391 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 21 780 000 Kč |
| IT Hardware | 61 | 5 347 772 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 3 242 123 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 2 061 118 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 367 905 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 314 647 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 205 959 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 4 | 1 143 886 Kč |
| Odpady | 2 | 968 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 869 018 Kč |
| IT | 1 | 591 545 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 242 000 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 242 000 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 240 531 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 199 650 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 145 200 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 12 210 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 7 | 460 605 401 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 85 | 81 111 692 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,94 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické přístroje | 7 | 10 737 476 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 544 938 Kč |
| Jiná energie | 2 | 3 388 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 1 406 625 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 156 978 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 145 563 Kč |
| Odpady | 2 | 847 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 654 383 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 602 580 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 497 122 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 391 848 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 302 500 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 279 590 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 184 389 Kč |
| Právní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Energie | 1 | 72 600 Kč |
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 71 | 26 406 849 Kč |
| Plzeňský kraj | 8 | 3 391 500 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 47 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 3 659 040 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 10 | 3 391 547 Kč |
| PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. | 1 | 2 613 600 Kč |
| VULKAN - Medical, a.s. | 2 | 2 202 503 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 2 178 000 Kč |
| BLACK STORM s.r.o. | 2 | 2 079 990 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 20 | 1 605 825 Kč |
| Štěpán Eliáš | 2 | 1 406 625 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 2 | 847 000 Kč |
| Město Horažďovice | 3 | 545 516 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 2 | 391 848 Kč |
| REPO-RECK spol. s r. o. | 1 | 312 796 Kč |
| Václav Svačina | 1 | 303 710 Kč |
| BIOMEDICA ČS, s.r.o. | 2 | 302 500 Kč |
| LB BOHEMIA, s.r.o. | 2 | 184 000 Kč |
| Distrimed s.r.o. | 1 | 182 343 Kč |
| Spojená akreditační komise, o.p.s. | 1 | 95 590 Kč |
| EurekoReha s.r.o. | 1 | 92 195 Kč |
| EUREKO, s.r.o. | 1 | 92 195 Kč |
| BDO Consulting s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Jaromír Zdeněk | 1 | 84 888 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 79 939 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 3 751 000 Kč |
| Kosmetika | 1 | 2 629 537 Kč |
| Technické služby | 1 | 2 399 451 Kč |
| Sociální služby | 2 | 1 368 400 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 047 428 Kč |
| Odpady | 2 | 579 409 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 423 500 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 329 241 Kč |
| Kancelář | 1 | 154 879 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 152 793 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 151 093 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 121 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 58 | 16 627 733 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 1 981 400 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 34 876 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Becton Dickinson Czechia, s.r.o. | 1 | 2 629 537 Kč |
| Zlatá prádelna s.r.o. | 1 | 2 399 451 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 7 | 2 016 276 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 20 | 1 579 329 Kč |
| Rozvozy PLUS s.r.o. | 1 | 907 500 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 2 | 635 767 Kč |
| Miroslav Brůžek | 2 | 434 428 Kč |
| Jan Sládek | 1 | 370 994 Kč |
| Leading Technologies s.r.o. | 1 | 329 241 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 278 288 Kč |
| RUMPOLD-P s.r.o. | 1 | 276 909 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 217 821 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 169 900 Kč |
| MEDESA s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 117 917 Kč |
| BDO Consulting s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| CODAN MEDITECH s.r.o. | 1 | 61 957 Kč |
| Chirurgie HD s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice následné péče Svatá Anna, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Domažlická nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Stodská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,15 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,30 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 61 | 18 313 350 Kč |
| Leciva | 3 | 10 014 623 Kč |
| Kosmetika | 4 | 6 825 327 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 4 898 221 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 276 676 Kč |
| Zemědělství | 31 | 2 397 228 Kč |
| Energie | 31 | 2 250 000 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 366 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 1 365 357 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 1 035 365 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 634 782 Kč |
| Odpady | 2 | 357 001 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 280 793 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 242 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 231 953 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 186 500 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 170 819 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 153 729 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 153 485 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 120 661 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 99 825 Kč |
| IT | 1 | 91 960 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 89 188 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 85 | 34 263 248 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 3 159 485 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 1 | 1 365 357 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 5 000 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,28 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 91 | 9 915 728 780 Kč |
| Úklidové služby | 92 | 223 549 992 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 182 | 40 631 326 Kč |
| Chemické výrobky | 61 | 9 757 514 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 61 | 7 975 836 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 2 299 000 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 1 993 959 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 969 322 Kč |
| Sociální služby | 1 | 1 310 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 414 893 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 317 625 Kč |
| Odpady | 1 | 315 592 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 264 978 Kč |
| IT | 1 | 213 541 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 202 745 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 174 789 Kč |
| Nábytek | 1 | 114 856 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 65 340 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 53 | 11 978 970 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 3 178 287 Kč |
| Nemocnice Plzeňského kraje, a.s. | 1 | 174 789 Kč |
| Město Horažďovice | 2 | 110 635 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 661 | 309 233 765 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 632 | 88 438 119 Kč |
| Technické služby | 92 | 72 075 486 Kč |
| IT | 121 | 65 111 552 Kč |
| Nábytek | 121 | 12 627 277 Kč |
| Právní služby | 181 | 10 853 700 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 10 546 637 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 31 | 9 175 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 91 | 2 093 300 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 001 181 Kč |
| Sociální služby | 3 | 1 169 920 Kč |
| Potraviny | 1 | 900 000 Kč |
| Odpady | 2 | 393 250 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 294 370 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 193 239 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 163 744 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 1 | 99 603 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 62 | 16 344 534 Kč |
| Plzeňský kraj | 6 | 2 503 789 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fresenius Kabi s.r.o. | 3 | 6 365 732 Kč |
| MePro Trading, s.r.o. | 2 | 2 794 580 Kč |
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 7 | 2 503 789 Kč |
| VAMARI s.r.o. | 1 | 1 386 325 Kč |
| Klatovská nemocnice, a.s. | 14 | 962 795 Kč |
| JIP východočeská, a.s. | 1 | 900 000 Kč |
| Silnice Klatovy a.s. | 2 | 662 592 Kč |
| MEDESA s.r.o. | 7 | 585 360 Kč |
| Pošumavská odpadová, s.r.o. | 3 | 484 000 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 5 | 399 711 Kč |
| FOMEI s.r.o. | 3 | 378 884 Kč |
| BELCOM Digital a.s. | 2 | 205 700 Kč |
| ASTER PHARMA, spol. s r.o. | 2 | 175 094 Kč |
| Miroslav Brůžek | 1 | 148 591 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 2 | 130 642 Kč |
| HOZMAN s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| Diagnostica, s.r.o. | 1 | 100 000 Kč |
| BTL zdravotnická technika, a.s. | 1 | 94 961 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 81 872 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 66 052 Kč |
| AGROSPOL, Malý Bor a.s. | 1 | 60 000 Kč |
| ECO - F a.s. | 1 | 1 210 Kč |
| VYRAEX s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 272 | 14 333 539 113 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 391 | 638 580 892 Kč |
| Sociální služby | 482 | 192 160 040 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 543 | 106 250 632 Kč |
| Potraviny | 102 | 52 473 801 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 91 | 46 204 386 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 121 | 16 644 760 Kč |
| Pojišťovací služby | 152 | 8 093 495 Kč |
| Zdravotnický hygienický materiál | 31 | 3 100 838 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 31 | 3 005 761 Kč |
| Leciva | 16 | 1 362 038 Kč |
| Odpady | 2 | 787 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 10 | 641 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 594 603 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 500 149 Kč |
| Služby závodních jídelen | 29 | 254 274 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 31 | 87 192 Kč |
| Kancelář | 1 | 58 052 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 34 659 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 24 607 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 31 | 8 402 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 6 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice následné péče LDN Horažďovice, s.r.o. | 174 | 9 936 438 Kč |
| Plzeňský kraj | 5 | 1 985 452 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 41 Kč |