Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.03.2006 |
| IČO | 26406667 |
| Datová schránka | u2fchnx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 84 smluv za celkem 702 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Stříbro | 1 | 32 114 162 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 1 | 32 114 162 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 180 879 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Karlova | 1 | 179 035 651 Kč |
| Město Stříbro | 5 | 148 117 320 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 50 664 109 Kč |
| Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362 | 4 | 13 480 365 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 378 000 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 283 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 13 | 391 958 556 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 18,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 34 860 418 Kč |
| IT Hardware | 1 | 78 956 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Stříbro | 1 | 24 801 388 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 11 | 16 414 849 Kč |
| Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362 | 3 | 16 369 537 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 1 | 2 154 987 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 16 | 59 740 762 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 22 636 684 Kč |
| IT Hardware | 8 | 1 504 106 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 80 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 10 | 15 380 029 Kč |
| Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362 | 3 | 9 387 441 Kč |
| Psychiatrická nemocnice v Dobřanech | 3 | 1 530 121 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 16 | 26 297 591 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 22 026 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 14 177 849 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 7 | 5 656 340 Kč |
| Střední průmyslová škola, Klatovy, nábřeží Kpt. Nálepky 362 | 1 | 2 411 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 9 | 22 246 135 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 10 685 148 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 6 | 10 822 404 Kč |
| Knihovna města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 93 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 7 | 10 916 147 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 104 974 161 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 60 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 3 | 104 680 990 Kč |
| Obec Zdemyslice | 1 | 353 671 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 5 | 105 034 661 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 439 950 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 876 562 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 256 587 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 5 | 16 106 724 Kč |
| Město Přeštice | 1 | 4 218 881 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 3 795 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 7 | 24 121 515 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 55 050 452 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 7 | 50 821 521 Kč |
| Město Přeštice | 2 | 4 228 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 9 | 55 050 452 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 317 | 2 208 997 344 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 5 210 569 Kč |
| Obec Neurazy | 1 | 1 022 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAWO Přeštice s.r.o. | 2 | 6 232 569 Kč |