Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.12.2001 |
| IČO | 26476568 |
| Datová schránka | x2dqy9g |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 221 smluv za celkem 77 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 678 214 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 20 | 2 | 2 587 464 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 3 | 586 850 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 350 900 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 299 166 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 8 | 3 824 380 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 2 709 190 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 14 | 2 543 720 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 1 152 513 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 363 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 4 | 3 571 920 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 20 | 1 311 323 Kč |
| Městská část Praha 20 | 2 | 913 550 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 382 360 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 308 550 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 235 950 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 200 860 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 150 040 Kč |
| Městská část Praha 8 | 2 | 78 045 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 35 | 7 152 598 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 19 | 6 969 814 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 488 300 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 20 | 4 589 745 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 2 | 2 014 650 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 149 500 Kč |
| PRAHA 10 - Majetková, a.s. | 1 | 577 168 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 127 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 25 | 8 458 114 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 3 646 698 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 15 | 3 428 680 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 135 520 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 18 | 6 175 598 Kč |
| Městská část Praha 10 | 4 | 2 173 910 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 305 590 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 166 980 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 26 | 9 894 678 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,48 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 27 | 10 358 149 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 692 120 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 27 | 7 264 179 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 2 | 1 683 110 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 197 900 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 808 280 Kč |
| Městská část Praha 8 | 7 | 530 464 Kč |
| Městská část Praha 11 | 1 | 130 680 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 42 | 11 711 413 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 15 832 850 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 828 980 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 2 797 849 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 797 390 Kč |
| Sociální péče | 1 | 83 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 3 | 4 138 200 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 2 | 2 405 480 Kč |
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 9 | 935 659 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 250 470 Kč |
| Městská část Praha 21 | 2 | 191 180 Kč |
| Město Rudná | 1 | 79 860 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 1 | 72 600 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 43 560 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 22 | 8 153 309 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 8 262 001 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 694 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 867 570 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 13 | 4 633 695 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 2 839 870 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 1 337 050 Kč |
| Městská část Praha-Petrovice | 3 | 982 520 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 646 140 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 598 950 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 181 500 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 118 580 Kč |
| Městská část Praha 21 | 1 | 100 430 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 89 056 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 29 | 11 612 491 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 3 100 177 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 707 850 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 119 306 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 99 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 6 | 1 978 217 Kč |
| Městská část Praha 8 | 3 | 1 790 800 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 870 280 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 317 020 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 119 306 Kč |
| Městská část Praha-Kunratice | 1 | 114 950 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 99 220 Kč |
| Ministerstvo kultury | 1 | 90 750 Kč |
| Městská část Praha-Běchovice | 1 | 71 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 18 | 5 451 933 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 7 682 290 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 6 | 705 140 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 679 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osmá správa majetku a služeb a.s. | 2 | 6 892 058 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 580 800 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 567 490 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 482 064 Kč |
| Ministerstvo kultury | 1 | 197 714 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 108 610 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 83 490 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 9 | 8 912 226 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 567 762 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 12 | 1 | 1 942 353 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 373 842 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 1 | 251 567 Kč |
| SNEO, a.s. | 1 | 79 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KVS - Projekt s.r.o. | 5 | 2 646 835 Kč |