Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.07.2003 |
| IČO | 26812720 |
| Datová schránka | edwnbjz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 8 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 1 577 466 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 87 846 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 5 | 1 879 751 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 2 | 123 095 Kč |
| VODÁRNA PLZEŇ a.s. | 1 | 61 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 8 | 2 063 964 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 640 140 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 158 994 Kč |
| Kancelář | 1 | 68 786 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 6 | 877 488 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 480 172 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 113 636 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 8 | 1 471 296 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 629 622 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 1 | 1 629 622 Kč |
| VaK Bruntál a.s. | 1 | 78 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 2 | 1 707 898 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 277 786 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 78 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 277 786 Kč |
| Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. | 1 | 78 317 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 2 | 356 103 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČEPRO, a.s. | 1 | 67 978 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 3 | 67 978 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 815 661 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 782 991 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 1 598 652 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 82 377 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 80 055 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 6 | 1 761 084 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chemické výrobky | 1 | 144 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 3 | 465 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 3 | 465 550 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Chemické výrobky | 1 | 78 406 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 76 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DIAMO, státní podnik | 1 | 78 406 Kč |
| ČEPRO, a.s. | 1 | 76 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARMAST, s.r.o. | 2 | 155 394 Kč |