Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 11.10.2003 |
| IČO | 26817802 |
| Datová schránka | 3f96iww |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 155 smluv za celkem 38 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 6 | 636 508 Kč |
| IT Hardware | 2 | 246 336 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 16 | 1 667 203 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 296 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 17 | 1 963 641 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 21 | 2 261 809 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 286 275 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 27 | 3 052 884 Kč |
| Ostravská univerzita | 2 | 1 205 160 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 158 897 Kč |
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kolín, Karoliny Světlé 135 | 1 | 99 994 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 32 | 4 516 936 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 13 | 3 398 000 Kč |
| Zdravotnictví | 18 | 2 466 476 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 119 173 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 27 | 3 688 867 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 27 | 3 688 867 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 008 620 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 944 153 Kč |
| IT Hardware | 1 | 70 059 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 14 | 2 981 739 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 14 | 2 981 739 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 31 | 3 269 541 Kč |
| Zdravotnictví | 20 | 2 073 308 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 357 676 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 180 847 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 30 | 3 194 831 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 33 | 3 194 831 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 8 | 969 990 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 541 620 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 9 | 969 990 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 541 620 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 463 430 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 12 | 1 975 041 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 6 | 17 050 963 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 46 | 9 077 577 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 28 | 4 539 376 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 248 413 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 112 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Ostrava | 3 | 17 717 492 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Frýdek-Místek, příspěvková organizace | 1 | 847 000 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 7 | 709 647 Kč |
| Krajská nemocnice T. Bati, a. s. | 1 | 73 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 12 | 19 347 440 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 235 030 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 139 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 2 | 235 030 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 139 997 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 3 | 375 027 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 306 929 Kč |
| Zemědělství | 1 | 119 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 240 802 Kč |
| Zoologická zahrada hl. m. Prahy | 1 | 119 669 Kč |
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 1 | 66 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 3 | 426 598 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 73 | 22 672 082 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 95 533 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Břeclav, příspěvková organizace | 3 | 485 186 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Opava, příspěvková organizace | 1 | 95 533 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technicare CZ, spol. s r.o. | 5 | 580 719 Kč |