Úřad - orgán veřejné moci. Akciová společnost.
| Založeno | 26.05.2004 |
| IČO | 26834022 |
| Datová schránka | 8ghc7ha |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 552 smluv za celkem 345 mil. Kč;
20 smluv má zásadní nedostatek;
7 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
16,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 1 | 822 316 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 591 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Medicalc software s.r.o. | 3 | 6 897 000 Kč |
| Repharm a.s. | 1 | 4 356 000 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 3 200 000 Kč |
| UNTRACO s.r.o. | 1 | 2 715 959 Kč |
| GC System a.s. | 1 | 2 350 050 Kč |
| MEDESA s.r.o. | 2 | 1 414 006 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 663 080 Kč |
| BM servis a.s. | 1 | 369 508 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 174 031 Kč |
| ALTACON Partner s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 140 579 Kč |
| ŽDB DRÁTOVNA a.s. | 1 | 130 000 Kč |
| Ing. Jaromír Kotula | 1 | 0 Kč |
| MrozovskyDent Plus s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 17 | 19 355 413 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 3 200 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
44 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 77,19 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,28 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 7 | 30 737 000 Kč |
| IT | 7 | 7 560 080 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 350 050 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 629 520 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 0 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 11 | 31 546 520 Kč |
| Medicalc software s.r.o. | 5 | 6 897 000 Kč |
| GC System a.s. | 1 | 2 350 050 Kč |
| Seyfor, a. s. | 2 | 663 080 Kč |
| ASES GROUP, s.r.o. | 2 | 180 290 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Green Wave Recycling s.r.o., odštěpný závod | 1 | 0 Kč |
| T E C O M Analytical Systems CS spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| PREMIUM Pojišťovna, pobočka Česká republika | 1 | 0 Kč |
| Repharm a.s. | 1 | 0 Kč |
| BRAIN computers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Recovera Využití zdrojů a.s. | 1 | 0 Kč |
| WARIDO Audit s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LOCKAR Automotive s.r.o. | 16 | 0 Kč |
| SYSMEX CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SLEZSKÁ UROLOGIE s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Beckman Coulter Česká republika s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŽDB DRÁTOVNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| BM servis a.s. | 2 | 0 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Novartis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 2 | 28 000 000 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 47 | 10 090 420 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 2 737 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 629 520 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 9 | 20 320 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 439 230 Kč |
| Sociální služby | 1 | 232 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 0 Kč |
| Právní služby | 3 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Technické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 2 | 18 439 230 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 2 552 000 Kč |
| Městská nemocnice Ostrava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 0 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 39 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
35 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,40 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 38 430 000 Kč |
| Sociální péče | 1 | 170 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 15 600 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 0 Kč |
| Technické služby | 3 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 0 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 4 | 36 000 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 2 600 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 15 600 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 48 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
54 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 90,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Finance | 1 | 10 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 2 302 000 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 60 500 Kč |
| Technické služby | 56 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 5 | 0 Kč |
| Telco | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 1 | 10 000 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 2 302 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 46 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
27 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 79,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 20 026 800 Kč |
| Sociální péče | 12 | 1 999 000 Kč |
| IT | 1 | 1 208 427 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 5 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 23 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 9 | 22 248 000 Kč |
| DS Soft Olomouc, spol. s r.o. | 1 | 1 208 427 Kč |
| Seyfor, a. s. | 1 | 0 Kč |
| JOMAKOV-STAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Siemens Healthcare, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ALTACON Partner s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LIFT SERVIS WORK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Repharm a.s. | 1 | 0 Kč |
| EUC Laboratoře CGB a.s. | 2 | 0 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 0 Kč |
| BONATRANS GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| ŽDB DRÁTOVNA a.s. | 2 | 0 Kč |
| Messer Technogas s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Leastex, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| medisap,s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 4 | 20 087 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 2 155 800 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 25 | 1 208 427 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 5 200 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
33 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 75,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 18 000 000 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 1 890 000 Kč |
| Nábytek | 34 | 723 011 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 372 384 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 339 405 Kč |
| Zdravotnictví | 13 | 175 000 Kč |
| Odpady | 67 | 0 Kč |
| Telco | 2 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 13 | 21 324 800 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 339 405 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 175 000 Kč |
| Miroslav Kotek | 2 | 0 Kč |
| NIMOTECH, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lohmann & Rauscher, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Everesta, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ORTIKA a.s. | 1 | 0 Kč |
| PANEP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| VANESTA reklama s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PANOP CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 0 Kč |
| CANIS PLUS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BONATRANS GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| MEDIFINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Messer Technogas s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| FCC Česká republika, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BM servis a.s. | 1 | 0 Kč |
| BHM dent a labor. s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MEDESA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AURA Medical s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Charita Bohumín | 1 | 0 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 3 | 18 723 011 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 1 890 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 4 | 372 384 Kč |
| Slavia pojišťovna a.s. | 1 | 339 405 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 32 | 175 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
37 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,66 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 33 447 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 266 200 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 195 414 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 150 000 Kč |
| Sociální služby | 1 | 129 000 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 15 600 Kč |
| Stroje a zařízení | 45 | 0 Kč |
| Chemické výrobky | 45 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 34 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 17 | 0 Kč |
| IT Hardware | 12 | 0 Kč |
| Telco | 4 | 0 Kč |
| IT | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 33 | 42 917 683 Kč |
| Beckman Coulter Česká republika s.r.o. | 6 | 379 685 Kč |
| David Kolesár | 1 | 150 000 Kč |
| Mgr. Ondřej Vaněk, advokát | 1 | 0 Kč |
| JOMAKOV-STAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Siemens Healthcare, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Miroslav PACLT | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Kotek | 3 | 0 Kč |
| STAPRO s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Repharm a.s. | 1 | 0 Kč |
| VANESTA reklama s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| WARIDO Audit s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Finezza facility s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ŽDB DRÁTOVNA a.s. | 1 | 0 Kč |
| GODMED CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Messer Technogas s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Johnson & Johnson, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| UPS Technology s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| LABTECH s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Roman Junga | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 5 | 40 000 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 2 576 000 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 29 | 529 685 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 266 200 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Karviná - Ráj, příspěvková organizace | 1 | 15 600 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 22 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
64 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 68,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,06 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 56 | 202 014 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 12 | 38 986 703 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 37 331 000 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 2 899 935 Kč |
| Zdravotnický materiál | 81 | 2 278 023 Kč |
| Zdravotnictví | 10 | 2 258 082 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 246 375 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 221 590 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 152 424 Kč |
| Právní služby | 45 | 87 120 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 23 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 10 | 0 Kč |
| Telco | 6 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 57 | 88 254 011 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 3 | 2 964 052 Kč |
| Mediset-Chironax s.r.o. | 1 | 1 152 041 Kč |
| Beckman Coulter Česká republika s.r.o. | 3 | 430 107 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 3 | 249 481 Kč |
| Siemens Healthcare, s.r.o. | 3 | 167 299 Kč |
| Johnson & Johnson, s.r.o. | 1 | 101 958 Kč |
| Šimek Petr, Mgr., advokát | 1 | 87 120 Kč |
| Ivar a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mefaort s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JOMAKOV-STAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SEFIMA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Repharm a.s. | 1 | 0 Kč |
| ha-vel internet s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| BONATRANS GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| BOKAMED TZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 0 Kč |
| Leastex, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Jaroslava Klemensová - MASOMA | 1 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Třaskoš | 1 | 0 Kč |
| Perfect Distribution a.s. | 1 | 0 Kč |
| Roman Junga | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 6 | 44 215 630 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 8 | 38 986 703 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 2 899 935 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 37 | 2 252 123 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 1 946 984 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 152 424 Kč |
| Domov Jistoty, příspěvková organizace | 1 | 52 335 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 37 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
53 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 77,94 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 167 | 96 453 577 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 34 | 31 899 285 Kč |
| Pojišťovací služby | 67 | 6 661 655 Kč |
| Stavebnictví | 101 | 2 437 490 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 1 932 984 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 046 700 Kč |
| Zdravotnictví | 10 | 747 379 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 115 918 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 8 470 Kč |
| Telekomunikační služby | 397 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 287 | 0 Kč |
| Telco | 177 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 89 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 67 | 0 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 33 | 6 574 530 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 3 | 430 760 Kč |
| Siemens Healthcare, s.r.o. | 2 | 184 019 Kč |
| Richard Mlýnek | 1 | 115 918 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 72 600 Kč |
| David Krpec | 1 | 65 565 Kč |
| David RIEDICH s.r.o. | 1 | 8 470 Kč |
| HOSPIMED, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Food Wide, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JOMAKOV-STAV s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Alergologie Balcárek s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Colonnade Insurance S.A., organizační složka | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Sikora | 1 | 0 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 0 Kč |
| ICZ a.s. | 1 | 0 Kč |
| Medicalc software s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ČEZ Prodej, a.s. | 2 | 0 Kč |
| BONATRANS GROUP a.s. | 1 | 0 Kč |
| POLYMED medical CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ProFaktum, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| OTIS a.s. | 1 | 0 Kč |
| Leastex, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| BM servis a.s. | 1 | 0 Kč |
| MUDr.Wnuková Jarmila | 1 | 0 Kč |
| Eva Ptašková,zubní technik | 1 | 0 Kč |
| ROCHE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| SEKK spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Tomáš Šafařík | 1 | 0 Kč |
| Základní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 1 | 3 104 086 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 1 782 984 Kč |
| Domov Jistoty, příspěvková organizace | 1 | 1 046 700 Kč |
| Bohumínská městská nemocnice, a.s. | 35 | 446 572 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 1 | 430 760 Kč |
| ŽDB DRÁTOVNA a.s. | 1 | 150 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Ostrava | 1 | 60 000 Kč |
| Moravskoslezská nemocnice Havířov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 25 | 0 Kč |