Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost.
| Založeno | 02.11.2005 |
| IČO | 26873346 |
| Datová schránka | bmufc7s |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 771 smluv za celkem 557 mil. Kč;
25 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 1 | 3 388 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 6 | 4 324 119 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PricewaterhouseCoopers Legal s.r.o., advokátní kancelář | 1 | 3 388 000 Kč |
| Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu | 1 | 243 878 Kč |
| CHROMSPEC spol. s r. o. | 1 | 239 580 Kč |
| WS Audiology CZ s.r.o. | 1 | 234 619 Kč |
| SNT Plus s.r.o. | 1 | 143 990 Kč |
| CHEIRÓN a.s. | 1 | 74 052 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,38 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 74 | 48 657 588 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 14 526 700 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 4 869 396 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 518 983 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 3 | 2 890 776 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 294 064 Kč |
| Právní služby | 2 | 78 650 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 92 | 74 361 880 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 7 126 700 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,01 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 79 | 32 207 147 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 8 954 826 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 5 715 556 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 6 | 5 484 800 Kč |
| IT Hardware | 1 | 3 576 726 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 911 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 885 192 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 350 900 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 144 235 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Kosmetika | 1 | 94 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 99 | 60 273 968 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 39 | 18 983 965 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 17 | 9 482 897 Kč |
| Stroje a zařízení | 4 | 7 720 008 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 5 036 730 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 3 283 940 Kč |
| IT Hardware | 5 | 3 055 562 Kč |
| IT | 1 | 2 662 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 1 450 391 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 4 | 772 954 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 2 | 698 991 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 310 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 96 800 Kč |
| Kancelář | 1 | 94 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 84 | 53 251 748 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Domov pro seniory Jesenec, příspěvková organizace | 1 | 60 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,19 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 11 | 33 320 048 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 67 | 31 129 956 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 11 | 6 359 832 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 6 113 475 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 5 | 5 478 656 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 4 581 894 Kč |
| IT Hardware | 4 | 4 200 024 Kč |
| IT | 1 | 2 383 216 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 650 920 Kč |
| Kancelář | 1 | 461 296 Kč |
| Právní služby | 1 | 90 750 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 35 090 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 97 | 61 910 069 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 20 073 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 30 | 14 896 071 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 4 213 098 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 3 707 829 Kč |
| IT | 1 | 3 423 877 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 2 094 731 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 21 | 2 020 700 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 383 635 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 920 268 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 47 | 50 441 259 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 60 | 27 976 873 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 6 642 900 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 6 202 150 Kč |
| IT Hardware | 1 | 4 781 339 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 2 481 190 Kč |
| IT | 3 | 1 681 156 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 1 015 338 Kč |
| Právní služby | 3 | 239 580 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 166 980 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 78 | 51 020 525 Kč |
| Olomoucký kraj | 1 | 166 980 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 71 | 38 089 590 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 55 | 23 467 333 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 8 679 405 Kč |
| IT Hardware | 2 | 5 441 443 Kč |
| Dary a dotace | 31 | 4 769 800 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 3 931 567 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 3 023 080 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 2 693 073 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 67 | 46 915 371 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 122 | 271 408 597 Kč |
| Pojišťovací služby | 54 | 152 198 366 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 61 | 33 683 838 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 5 | 7 318 432 Kč |
| Zdravotnictví | 3 | 5 304 649 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 4 697 458 Kč |
| IT Hardware | 1 | 4 377 804 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 134 743 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 825 220 Kč |
| IT | 1 | 183 315 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 115 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 77 | 58 389 238 Kč |
| Olomoucký kraj | 2 | 5 786 293 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 2 | 682 823 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 112 | 278 587 030 Kč |
| IT | 71 | 103 619 890 Kč |
| Kancelář | 35 | 21 971 195 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 44 | 15 984 732 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 8 | 11 117 405 Kč |
| IT Hardware | 3 | 5 838 789 Kč |
| Osobní vozidla | 11 | 1 871 100 Kč |
| Zdravotnictví | 7 | 1 634 035 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 1 303 170 Kč |
| Kosmetika | 11 | 948 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 68 | 52 009 078 Kč |
| TENDERISE s.r.o. | 2 | 977 096 Kč |