Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. - Registr smluv

Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 11.12.2003
IČO 26913453
Datová schránka ib33u2h

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.

Upozornit u Správa a údržba silnic

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.

Všechny smlouvy: 1087 smluv za celkem 7 mld. Kč;

3 smlouvy mají zásadní nedostatek;

23 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;

18,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 44 smluv za celkem 3 mld. Kč a z toho 29 smluv za celkem 125 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 6,8 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 11,4 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2026

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 6,82 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 4,55 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví38 663 268 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis35 201 548 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství1363 000 Kč
Technické služby1176 660 Kč
Právní služby1140 965 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)190 750 Kč
Konstrukční a stavební práce184 541 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice161 710 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace42 386 177 039 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.3575 592 657 Kč
PPF banka a.s.150 957 779 Kč
Zlínský kraj221 998 799 Kč
Statutární město Zlín11 033 260 Kč
Valašskokloboucké služby s.r.o.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.102 460 166 877 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.12 378 676 015 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.12 378 676 015 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.12 378 676 015 Kč
KKS, spol. s r.o.156 408 735 Kč
STROM PRAHA a.s.26 380 132 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.13 509 000 Kč
LISONĚK, s.r.o.11 206 322 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.11 113 200 Kč
SPEL - VY, s.r.o.11 089 000 Kč
AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.1789 014 Kč
MTM Tech, s.r.o.1579 348 Kč
BCServis CZ s.r.o.2545 710 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.1494 769 Kč
Radek Malina1435 600 Kč
LUKROM, spol. s r.o.1363 000 Kč
CROY s.r.o.1363 000 Kč
HIT HOFMAN, s.r.o.1333 525 Kč
ADIP, spol. s r. o.1332 750 Kč
TENZOVÁHY, s.r.o.1189 196 Kč
Recyklace IMOS s.r.o.1176 660 Kč
Stavebniny Lednický s.r.o.1160 930 Kč
243305911145 200 Kč
ZAPA beton a.s.1140 965 Kč
NVB LINE s.r.o.2121 002 Kč
Zeppelin CZ s.r.o.1118 822 Kč
Stanislav Houdek190 750 Kč
Habako group s.r.o.178 892 Kč
VACULA silniční s.r.o.161 710 Kč
KOBIT, spol. s r.o.161 710 Kč
ALITRON-OST s.r.o.161 710 Kč
Inreco Asfalt s.r.o.160 501 Kč
Erika Fučková160 501 Kč
ROAD-MARK s.r.o.160 501 Kč
Fillroad s.r.o.160 501 Kč
MG Credit, s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • K-Index v 2025 má hodnotu (více)
  • 79 smluv za celkem 179 mil. Kč a z toho 53 smluv za celkem 164 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 3,8 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 16,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2025

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 3,80 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,27 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 1,27 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2051 721 181 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)644 894 772 Kč
Bankovní služby a poplatky138 808 733 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis88 592 210 Kč
Doprava a poštovní služby38 419 858 Kč
Úklidové služby14 719 000 Kč
Zemědělství23 561 030 Kč
Konstrukční a stavební práce32 348 860 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)42 291 740 Kč
Pojišťovací služby31 512 914 Kč
Nábytek11 056 900 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství2756 250 Kč
Jiná energie1526 350 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2369 050 Kč
Technické služby2242 000 Kč
Písky a jíly1223 850 Kč
Administrativní služby, stravenky1193 600 Kč
Právní služby1183 920 Kč
Energie1121 000 Kč
Stroje a zařízení1119 730 Kč
Telekomunikační služby10 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.55126 153 950 Kč
PPF banka a.s.138 808 733 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace115 201 880 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.55 029 292 Kč
Statutární město Zlín13 146 498 Kč
Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace1349 414 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.1121 000 Kč
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.1115 676 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.10 Kč
Zlínský kraj10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Pozemní stavitelství Zlín a.s.385 291 897 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.2452 772 494 Kč
Melzerová Tereza - notářka142 300 000 Kč
KOBIT, spol. s r.o.27 656 832 Kč
EURO Sol s.r.o.14 719 000 Kč
ČESKOMORAVSKÁ LESNÍ, a.s.23 561 030 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.33 561 030 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.33 561 030 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.33 561 030 Kč
MILATA TECHNOLOGY s.r.o.23 561 030 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.13 267 000 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace63 181 407 Kč
STROM PRAHA a.s.11 815 000 Kč
11 487 695 Kč
Inreco Asfalt s.r.o.11 464 705 Kč
SPEL - VY, s.r.o.11 210 000 Kč
LP projekce s.r.o.11 179 750 Kč
REGAZ, s.r.o.11 056 900 Kč
Adamec Crane Systems, s.r.o.11 004 300 Kč
G G ARCHICO a.s.1964 370 Kč
LUKROM, spol. s r.o.2961 950 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.1913 550 Kč
Allianz pojišťovna, a.s.1755 192 Kč
CROY s.r.o.1641 300 Kč
JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.1602 507 Kč
DANIEL VOLAŘÍK1586 850 Kč
SILAMO s.r.o.1526 350 Kč
Valerián corporation s.r.o.1508 200 Kč
H 3 servis, s.r.o.1484 000 Kč
MTM Tech, s.r.o.1461 736 Kč
ADIP, spol. s r. o.1441 650 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.1423 500 Kč
ALITRON CZ, s.r.o.1423 500 Kč
BCServis CZ s.r.o.2363 000 Kč
VODO - TOPO HORECKÝ s.r.o.1334 044 Kč
VÝDOZ s.r.o.1327 910 Kč
HORA ENERGY, s.r.o.1303 729 Kč
ROAD-MARK s.r.o.1302 047 Kč
MADOIL s.r.o.1254 100 Kč
Recyklace IMOS s.r.o.1242 000 Kč
NVB LINE s.r.o.1242 000 Kč
Brněnská obalovna, s.r.o.1223 850 Kč
ALITRON-OST s.r.o.1197 230 Kč
JURÁŇ PROJEKT s.r.o.1194 810 Kč
Cemex Czech Republic s.r.o.1193 600 Kč
ZAPA beton a.s.1183 920 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group1170 871 Kč
ROAD-TRAFFIC s.r.o.1147 620 Kč
Stavebniny Lednický s.r.o.1127 050 Kč
Ing. Marie Hnaníčková1119 730 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • K-Index v 2024 má hodnotu (více)
  • 94 smluv za celkem 1 mld. Kč a z toho 70 smluv za celkem 946 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu, 3 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 22,3 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2024

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 3,19 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace165 000 000 Kč
Stavebnictví3162 030 955 Kč
Doprava a poštovní služby412 459 830 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis96 633 825 Kč
Konstrukční a stavební práce114 058 070 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)63 624 246 Kč
Osobní vozidla41 973 600 Kč
Úklidové služby11 331 000 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice11 179 750 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)11 026 080 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství3830 060 Kč
Jiná energie1526 350 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby1459 800 Kč
Technické služby3441 111 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1317 020 Kč
Administrativní služby, stravenky1290 400 Kč
Písky a jíly1230 505 Kč
Energie1181 500 Kč
Právní služby1181 500 Kč
Telco1155 538 Kč
Pojišťovací služby194 615 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic a dálnic s. p.4844 371 385 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.70106 772 261 Kč
Zlínský kraj265 077 053 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace144 545 023 Kč
Město Luhačovice1950 000 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.2267 018 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.1181 500 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.24915 391 979 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.3842 038 935 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.3842 038 935 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.3842 038 935 Kč
AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.3842 038 935 Kč
KKS, spol. s r.o.136 802 378 Kč
LISONĚK, s.r.o.39 944 416 Kč
BITUNOVA spol. s r.o.26 359 149 Kč
LUKROM, spol. s r.o.45 342 150 Kč
TAŠ-STAPPA beton, spol. s r.o.14 840 000 Kč
STROM PRAHA a.s.34 578 101 Kč
Pozemní stavitelství Zlín a.s.14 515 794 Kč
TERRAMET, spol. s r.o.13 805 910 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.13 206 500 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace32 782 735 Kč
VIATOP MORAVA s.r.o.12 156 806 Kč
Inreco Asfalt s.r.o.11 846 460 Kč
ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o.31 731 600 Kč
EURO Sol s.r.o.11 331 000 Kč
LP projekce s.r.o.21 266 870 Kč
SPEL - VY, s.r.o.11 210 000 Kč
JAVORNÍK-CZ-PLUS s.r.o.11 194 161 Kč
VÝDOZ s.r.o.11 179 750 Kč
Kamenolom Žlutava s.r.o.1907 500 Kč
HIT HOFMAN, s.r.o.1906 684 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.1840 345 Kč
FREDOS, spol. s r.o.1816 750 Kč
OVESTA Roads, s.r.o.1786 500 Kč
KOBIT, spol. s r.o.1605 000 Kč
SILAMO s.r.o.1526 350 Kč
BCServis CZ s.r.o.2484 000 Kč
ALITRON CZ, s.r.o.2475 046 Kč
MG Credit, s.r.o.1459 800 Kč
ADIP, spol. s r. o.1445 280 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.1411 631 Kč
INVESTA UH, s.r.o.1393 250 Kč
Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o.1363 000 Kč
CROY s.r.o.1326 700 Kč
VARS BRNO a.s.1317 020 Kč
Cemex Czech Republic s.r.o.1290 400 Kč
H 3 servis, s.r.o.1266 200 Kč
IS Projekt, s.r.o.2242 000 Kč
STAVES s.r.o.1242 000 Kč
F & M Sába s.r.o.1242 000 Kč
MADOIL s.r.o.1242 000 Kč
Brněnská obalovna, s.r.o.1230 505 Kč
Stavebniny Lednický s.r.o.1230 000 Kč
ALITRON-OST s.r.o.1229 900 Kč
Recyklace IMOS s.r.o.1217 800 Kč
Blik Elektro s.r.o.1217 655 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • K-Index v 2023 má hodnotu (více)
  • 58 smluv za celkem 94 mil. Kč a z toho 35 smluv za celkem 77 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 1,7 % smluv má skrytou cenu, 5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 13,8 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,72 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem 5 smluv s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 8,62 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Technické služby131 581 000 Kč
Stavebnictví2223 900 529 Kč
Školení a kurzy17 660 000 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství16 848 600 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis34 150 300 Kč
Konstrukční a stavební práce93 365 734 Kč
Doprava a poštovní služby23 313 164 Kč
Úklidové služby43 294 104 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)42 076 360 Kč
Právní služby1320 650 Kč
Písky a jíly1223 850 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1193 600 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby1145 200 Kč
Telekomunikační služby20 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.4084 054 851 Kč
Město Luhačovice24 765 843 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace93 365 734 Kč
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky11 302 494 Kč
Technické služby města Vizovice,příspěvková organizace2196 504 Kč
Lesy České republiky, s.p.1193 600 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Skanska Asfalt s.r.o.131 581 000 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.189 824 175 Kč
KOBIT, spol. s r.o.29 787 874 Kč
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky17 660 000 Kč
TATRA TRUCKS a.s.17 660 000 Kč
TRUCK TRADE spol. s r. o.17 660 000 Kč
HORA ENERGY, s.r.o.13 150 000 Kč
APT Solution, s.r.o.13 123 027 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace52 774 195 Kč
LISONĚK, s.r.o.12 344 441 Kč
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace12 294 607 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.12 214 300 Kč
BITUNOVA spol. s r.o.12 199 841 Kč
LP projekce s.r.o.42 076 360 Kč
Pozemní stavitelství Zlín a.s.11 782 628 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.11 754 500 Kč
LUKROM, spol. s r.o.11 694 000 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.11 504 524 Kč
VÝDOZ s.r.o.11 092 619 Kč
MINFAR, spol. s r.o.1883 300 Kč
ALITRON-OST s.r.o.1834 900 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.1701 800 Kč
Blik Elektro s.r.o.1677 450 Kč
SVOSTR s.r.o.1579 227 Kč
SILAMO s.r.o.1517 275 Kč
BCServis CZ s.r.o.1484 000 Kč
H 3 servis, s.r.o.1373 890 Kč
SPEL - VY, s.r.o.1359 431 Kč
ZAPA beton a.s.1320 650 Kč
Libor Haša1305 888 Kč
Cemex Czech Republic s.r.o.1242 000 Kč
HUTNÍ PROJEKT Frýdek-Místek a.s.1235 950 Kč
Brněnská obalovna, s.r.o.1223 850 Kč
MG Credit, s.r.o.1145 200 Kč
Kamenolom Bzová, a.s.1136 125 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 76 smluv za celkem 2 mld. Kč a z toho 51 smluv za celkem 38 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 1,3 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 14,5 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,32 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,32 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví211 624 083 016 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis79 021 760 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)38 384 613 Kč
Konstrukční a stavební práce114 072 764 Kč
Doprava a poštovní služby22 988 963 Kč
Osobní vozidla52 890 414 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice22 148 476 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)11 815 000 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)5729 630 Kč
Jiná energie1614 075 Kč
Technické služby2489 744 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba1484 000 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství2248 050 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství1226 996 Kč
Písky a jíly1199 650 Kč
Právní služby1193 600 Kč
IT1157 300 Kč
Úklidové služby1129 155 Kč
Administrativní služby, stravenky1108 900 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby184 700 Kč
Odpady10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace161 620 640 441 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.5138 154 838 Kč
Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace13 147 270 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace31 176 467 Kč
Technické služby Otrokovice s.r.o.1236 542 Kč
Statutární město Zlín1188 400 Kč
Lesy České republiky, s.p.1111 840 Kč
Krajská nemocnice T. Bati, a. s.191 476 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.251 625 592 436 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.11 603 396 383 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.11 603 396 383 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.11 603 396 383 Kč
KOBIT, spol. s r.o.26 695 374 Kč
STROM PRAHA a.s.24 172 080 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.23 069 589 Kč
SPEL - VY, s.r.o.22 420 000 Kč
VIATOP MORAVA s.r.o.12 257 182 Kč
OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o.12 057 000 Kč
AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.11 815 000 Kč
BITUNOVA spol. s r.o.11 813 548 Kč
Zlínský kraj11 452 000 Kč
Veacom s.r.o.21 421 111 Kč
VÝDOZ s.r.o.11 076 567 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.11 070 316 Kč
BCServis CZ s.r.o.3893 706 Kč
LUKROM, spol. s r.o.1847 000 Kč
C & K člen skupiny AUTO UH a.s.1724 790 Kč
SILAMO s.r.o.1614 075 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.1605 000 Kč
ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o.1593 263 Kč
CROSS Zlín, a.s.1503 761 Kč
H 3 servis, s.r.o.1484 000 Kč
STAVES s.r.o.1471 900 Kč
GERGEL, s.r.o.1453 145 Kč
DANIEL VOLAŘÍK1399 300 Kč
Pragconstruct s.r.o.1370 357 Kč
LP projekce s.r.o.2315 810 Kč
ADIP, spol. s r. o.1260 150 Kč
MADOIL s.r.o.1242 000 Kč
Premium Zlineon s.r.o.1238 128 Kč
HORA ENERGY, s.r.o.1214 775 Kč
Brněnská obalovna, s.r.o.1199 650 Kč
ZAPA beton a.s.1193 600 Kč
ENERGY PRO s.r.o.1178 778 Kč
RK GEOFOL s.r.o.1177 689 Kč
CROY s.r.o.1169 400 Kč
Kvasar, spol. s r.o.1157 300 Kč
F & M Sába s.r.o.1151 250 Kč
Recyklace IMOS s.r.o.1139 150 Kč
Zeppelin CZ s.r.o.1133 100 Kč
Michal Oliva1116 765 Kč
Cemex Czech Republic s.r.o.1108 900 Kč
Manuli Fluiconnecto s.r.o.184 700 Kč
TOP taxAUDITING, s.r.o.184 700 Kč
ROAD-TRAFFIC s.r.o.182 280 Kč
Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o.178 650 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • K-Index v 2021 má hodnotu (více)
  • 99 smluv za celkem 77 mil. Kč a z toho 84 smluv za celkem 61 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 21,2 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 24,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 21 smluv bez uvedené ceny. Tj. 21,21 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,01 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)12149 813 280 Kč
Úklidové služby117 583 720 Kč
Stavebnictví2013 268 406 Kč
Doprava a poštovní služby412 757 393 Kč
Konstrukční a stavební práce310 005 532 Kč
Technické služby118 013 165 Kč
Osobní vozidla52 134 501 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství22 025 366 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství61 909 562 Kč
Čistící a hygienické služby21 694 000 Kč
Stroje a zařízení91 351 086 Kč
Přírodní zdroje11 214 840 Kč
Pojišťovací služby31 062 070 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis91 034 550 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice3616 356 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)1605 000 Kč
Jiná energie1444 978 Kč
Právní služby1157 300 Kč
Reklamní a marketingové služby2133 463 Kč
Mobily, smart zařízení186 770 Kč
Odpady261 710 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby161 710 Kč
Telekomunikační služby60 Kč
Písky a jíly10 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.8364 394 976 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace310 005 532 Kč
Město Luhačovice21 985 610 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1121 000 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.40 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.60 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MINFAR, spol. s r.o.117 583 720 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.1612 112 142 Kč
KOBIT, spol. s r.o.511 447 810 Kč
Skanska Asfalt s.r.o.15 324 000 Kč
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky13 694 130 Kč
TATRA TRUCKS a.s.13 694 130 Kč
TRUCK TRADE spol. s r. o.23 694 130 Kč
SPEL - VY, s.r.o.42 820 450 Kč
VIASERVIS, s.r.o.12 580 301 Kč
Úklid-Zlín s.r.o.11 694 000 Kč
11 665 989 Kč
LUKROM, spol. s r.o.31 530 832 Kč
BITUNOVA spol. s r.o.11 285 020 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.11 214 840 Kč
Veacom s.r.o.31 178 131 Kč
SECURITY TECHNOLOGIES a.s.11 169 811 Kč
ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o.1839 000 Kč
VÝDOZ s.r.o.2667 315 Kč
1637 065 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.3613 833 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.1562 650 Kč
Vitaliy Slyusar1548 130 Kč
Ivan Chobanyuk1548 130 Kč
KRUŽÍK s.r.o.1479 645 Kč
Pragconstruct s.r.o.1452 368 Kč
SILAMO s.r.o.1444 978 Kč
PORR a.s.2423 500 Kč
Porgest, a.s.1407 770 Kč
DANIEL VOLAŘÍK1392 597 Kč
ERGO VH, spol. s r.o.1338 800 Kč
BCServis CZ s.r.o.3280 546 Kč
Bagry - ND, s.r.o.1256 520 Kč
ALITRON-OST s.r.o.2242 000 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.1227 480 Kč
Olomoucká obalovna Hněvotín, s.r.o.1207 866 Kč
STAVES s.r.o.1204 490 Kč
ZK plus top s.r.o.1173 393 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group1160 620 Kč
ZAPA beton a.s.1157 300 Kč
Zeppelin CZ s.r.o.1154 880 Kč
Stavebniny Lednický s.r.o.1137 940 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace1137 765 Kč
KOVOSTEEL Recycling, s.r.o.2123 420 Kč
JAVORNÍK - CZ s.r.o.1120 939 Kč
F & M Sába s.r.o.1117 370 Kč
VACULA silniční s.r.o.1115 591 Kč
ADIP, spol. s r. o.1111 320 Kč
REDA a.s.1102 750 Kč
ROAD-TRAFFIC s.r.o.196 800 Kč
Bobcat CZ, a.s.196 800 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • K-Index v 2020 má hodnotu (více)
  • 95 smluv za celkem 58 mil. Kč a z toho 79 smluv za celkem 36 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 35,8 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 17,9 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 34 smluv bez uvedené ceny. Tj. 35,79 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 2,11 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví2627 338 260 Kč
Doprava a poštovní služby315 137 269 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba93 950 156 Kč
Školení a kurzy12 999 590 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis112 390 951 Kč
Osobní vozidla42 383 353 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství22 298 148 Kč
Technické služby41 253 681 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice1692 328 Kč
Průmyslové stroje1621 940 Kč
IT3435 466 Kč
Jiná energie2420 475 Kč
Pojišťovací služby1400 000 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství2364 452 Kč
Konstrukční a stavební práce2165 479 Kč
Tisk181 688 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby181 070 Kč
Telekomunikační služby70 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)40 Kč
Právní služby30 Kč
Mobily, smart zařízení20 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.7237 909 480 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace918 514 456 Kč
Technické služby Otrokovice s.r.o.1557 702 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1217 800 Kč
Město Valašské Klobouky1130 970 Kč
Zlínský kraj1126 324 Kč
Město Vizovice193 804 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.90 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.2319 641 057 Kč
KOBIT, spol. s r.o.514 081 980 Kč
LUKROM, spol. s r.o.34 504 031 Kč
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky12 999 590 Kč
TATRA TRUCKS a.s.12 999 590 Kč
BITUNOVA spol. s r.o.12 918 520 Kč
11 665 989 Kč
Leube Beton s.r.o.21 595 481 Kč
AUTOSHOP PAULUS, spol. s r.o.11 204 882 Kč
Vitaliy Slyusar21 115 318 Kč
Ivan Chobanyuk21 108 965 Kč
SPEL - VY, s.r.o.21 056 754 Kč
SAMOHÝL MOTOR a.s.1933 799 Kč
STAVES s.r.o.1847 000 Kč
KRUŽÍK s.r.o.1562 641 Kč
SILAMO s.r.o.1420 475 Kč
ERGO VH, spol. s r.o.1400 000 Kč
BCServis CZ s.r.o.3380 298 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.1256 510 Kč
Veacom s.r.o.1244 673 Kč
AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.2217 666 Kč
ADIP, spol. s r. o.1181 500 Kč
POKLOPSYSTEM s.r.o.1171 457 Kč
Zlínský kraj2165 479 Kč
RK GEOFOL s.r.o.1114 224 Kč
amp build s.r.o.1112 028 Kč
Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o.1108 900 Kč
Manuli Fluiconnecto s.r.o.196 800 Kč
BestDrive Czech Republic s.r.o.184 700 Kč
Marek Pecha183 527 Kč
Filip Gajdůšek181 688 Kč
TOP taxAUDITING, s.r.o.181 070 Kč
System plus Zlín, s.r.o.178 156 Kč
Bobcat CZ, a.s.161 710 Kč
Stavebniny Lednický s.r.o.161 710 Kč
Habako group s.r.o.161 710 Kč
ZK plus top s.r.o.415 730 Kč
MJM agro, a. s.10 Kč
JUDr. Pavel Fišer10 Kč
Skanska Asfalt s.r.o.10 Kč
ZAPA beton a.s.10 Kč
PB SCOM s.r.o.20 Kč
GS PLUS s.r.o.10 Kč
TOBA Plus, s.r.o.10 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.10 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.10 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.10 Kč
BELPO - MINImax, s.r.o.10 Kč
AGRO SMETANA s.r.o.20 Kč
Hrbáček Servis s.r.o.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 79 smluv za celkem 1 mld. Kč a z toho 63 smluv za celkem 27 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 40,5 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a 12,7 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 32 smluv bez uvedené ceny. Tj. 40,51 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 1,27 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko, smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis81 203 609 898 Kč
Školení a kurzy1785 276 720 Kč
Nábytek98 608 797 Kč
Stavebnictví207 917 740 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství17 443 596 Kč
Doprava a poštovní služby36 418 179 Kč
Čistící a hygienické služby14 739 927 Kč
Osobní vozidla21 775 034 Kč
Technické služby31 457 466 Kč
Konstrukční a stavební práce31 287 568 Kč
Průmyslové stroje2797 390 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2443 406 Kč
Jiná energie2420 475 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)3337 566 Kč
Sanitní a zdravotnická vozidla1329 047 Kč
Písky a jíly1160 543 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství183 154 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby181 070 Kč
Telekomunikační služby120 Kč
IT10 Kč
Právní služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace81 208 945 194 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.5328 443 413 Kč
Technické služby Otrokovice s.r.o.2576 845 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace1215 638 Kč
Statutární město Zlín10 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.120 Kč
Zlínský kraj20 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.261 209 737 676 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.21 202 832 134 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.21 202 832 134 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.21 202 832 134 Kč
LUKROM, spol. s r.o.17 443 596 Kč
TRUCK TRADE spol. s r. o.13 630 000 Kč
ZK plus top s.r.o.12 729 992 Kč
AUTOKOM, spol. s r.o.12 697 279 Kč
11 367 300 Kč
SAMOHÝL MOTOR a.s.11 327 310 Kč
SPEL - VY, s.r.o.1968 000 Kč
Vitaliy Slyusar2872 773 Kč
Ivan Chobanyuk2866 844 Kč
Bobcat CZ, a.s.1724 790 Kč
AVEX COMPUTER SYSTEMS, spol. s r.o.1513 742 Kč
RK GEOFOL s.r.o.2489 466 Kč
ALITRON-OST s.r.o.1484 000 Kč
Veacom s.r.o.1447 724 Kč
SILAMO s.r.o.1420 475 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.2409 258 Kč
Pragconstruct s.r.o.1337 566 Kč
BCServis CZ s.r.o.3329 047 Kč
PORR a.s.1302 500 Kč
KOBIT, spol. s r.o.2264 022 Kč
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o.1256 520 Kč
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace1229 561 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.1199 650 Kč
Stavební izolace Zlín, s.r.o.1173 958 Kč
Filip Gajdůšek1170 323 Kč
Brněnská obalovna, s.r.o.1160 543 Kč
Marek Pecha1153 597 Kč
Zlínský kraj4118 301 Kč
MJM agro, a. s.190 900 Kč
GLOBAL ENTERPRISES LTD spol. s r.o.183 920 Kč
BestDrive Czech Republic s.r.o.183 154 Kč
TOP taxAUDITING, s.r.o.181 070 Kč
Jiří Martinek172 600 Kč
Hilti ČR spol. s r.o.161 934 Kč
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky10 Kč
Střední odborné učiliště Uherský Brod10 Kč
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace10 Kč
Muzeum Kroměřížska, příspěvková organizace10 Kč
Sociální služby Uherské Hradiště, příspěvková organizace10 Kč
Slovácké muzeum v Uherském Hradišti, příspěvková organizace10 Kč
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, příspěvková organizace10 Kč
Muzeum regionu Valašsko, příspěvková organizace10 Kč
Hvězdárna Valašské Meziříčí, příspěvková organizace10 Kč
Střední průmyslová škola Otrokovice10 Kč
0022631910 Kč
Základní umělecká škola Zlín - Jižní Svahy10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • K-Index v 2018 má hodnotu (více)
  • 129 smluv za celkem 116 mil. Kč a z toho 91 smluv za celkem 86 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 15,5 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 14,0 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 20 smluv bez uvedené ceny. Tj. 15,50 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 1,55 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 0,78 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Vozidla silniční údržby a příslušenství59151 739 774 Kč
Úklidové služby143 031 109 Kč
Stavebnictví2517 994 149 Kč
Technické služby1715 734 914 Kč
Osobní vozidla311 465 600 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice910 609 325 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis63 073 401 Kč
Pojišťovací služby52 764 343 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)72 577 905 Kč
Konstrukční a stavební práce42 293 726 Kč
Telco101 244 306 Kč
Paliva a oleje3475 990 Kč
Veřejné služby pro energie1423 500 Kč
Jiná energie1346 060 Kč
Rekreační, kulturní akce1326 700 Kč
Průmyslové stroje1302 899 Kč
Konzultace a poradenství1288 903 Kč
Čisticí výrobky1242 000 Kč
Odpady1181 500 Kč
Oděvy1130 150 Kč
Kancelář1123 388 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství1121 000 Kč
IT193 615 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby178 650 Kč
Telekomunikační služby100 Kč
Mobily, smart zařízení40 Kč
Bankovní formality, ceníky, VOP20 Kč
Písky a jíly10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.91106 953 627 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.72 938 859 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace52 367 418 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.21 840 892 Kč
Technické služby Otrokovice s.r.o.2555 926 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.1435 600 Kč
Technické služby Zlín, s.r.o.2396 853 Kč
Zlínský kraj1115 800 Kč
Česká spořitelna, a.s.20 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.160 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
MINFAR, spol. s r.o.143 031 109 Kč
KOBIT, spol. s r.o.310 956 429 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.388 651 349 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.36 708 893 Kč
VIASERVIS, s.r.o.23 118 497 Kč
OBEC VYSOKÉ POLE22 750 084 Kč
Obec Lhota22 178 264 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.21 962 782 Kč
Městys Pozlovice11 887 995 Kč
VIALIT SOBĚSLAV spol. s r. o.11 815 000 Kč
KNAIFL stavební stroje, s.r.o.11 815 000 Kč
OSFER MORAVA UHERSKÉ HRADIŠTĚ, s.r.o.11 815 000 Kč
KOTRLA a.s.11 715 783 Kč
SPEL - VY, s.r.o.21 471 142 Kč
BANTRY a.s.11 274 411 Kč
11 255 980 Kč
Weekamp Doors s.r.o.11 166 561 Kč
Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.11 163 545 Kč
EUROCORP s.r.o.11 128 351 Kč
ZEVETA Bojkovice, a.s.11 121 881 Kč
Obec Petrůvka11 100 243 Kč
Obec Březnice11 065 257 Kč
DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s.11 053 426 Kč
SAMOHÝL MOTOR a.s.1968 000 Kč
DGS plast s.r.o.1827 498 Kč
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group1769 023 Kč
Zbyněk Lazar s.r.o.2694 661 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.1621 940 Kč
BCServis CZ s.r.o.2544 501 Kč
Obec Hostišová1515 234 Kč
CROY s.r.o.2501 488 Kč
Vlastimil Schmied1493 317 Kč
Petr Zapletal1484 000 Kč
BAMONAFT a.s.3475 990 Kč
Stavba a údržba silnic s.r.o.1454 476 Kč
Ivan Chobanyuk1423 712 Kč
LUKROM, spol. s r.o.1423 500 Kč
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.1423 500 Kč
Vitaliy Slyusar1399 572 Kč
GS PLUS s.r.o.1363 000 Kč
A + BX OKNA, s.r.o.1354 376 Kč
SILAMO s.r.o.1346 060 Kč
Tomáš Chuděj1326 700 Kč
MTM Tech, s.r.o.1302 899 Kč
ALITRON-OST s.r.o.1302 500 Kč
EUROCORP TRADE s.r.o.1273 944 Kč
CEMEX Cement, s.r.o.1242 000 Kč
Plastika SV s.r.o.1242 000 Kč
MADOIL s.r.o.1242 000 Kč
Vladimír Najman1242 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • K-Index v 2017 má hodnotu (více)
  • 223 smluv za celkem 83 mil. Kč a z toho 170 smluv za celkem 43 mil. Kč se soukromými subjekty.
  • Celkem 13,9 % smluv má skrytou cenu, 2 smlouvy je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek a 20,2 % smluv s firmami navázanými na politiky.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 31 smluv bez uvedené ceny. Tj. 13,90 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem 2 smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 0,90 % z celkového počtu.

Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko, žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Doprava a poštovní služby170503 988 246 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)266486 208 322 Kč
Bankovní služby a poplatky10310 469 867 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství14939 294 202 Kč
Jiná energie7426 736 160 Kč
Stavebnictví4726 525 517 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1717 331 750 Kč
Průmyslové stroje3313 830 469 Kč
Technické služby3711 602 364 Kč
Právní služby819 423 480 Kč
Písky a jíly578 391 882 Kč
Konstrukční a stavební práce58 007 759 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis187 740 185 Kč
Účetní, revizní a peněžní služby577 522 570 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice126 257 331 Kč
Administrativní služby, stravenky264 902 073 Kč
Veřejné služby pro energie93 605 800 Kč
Čisticí výrobky91 997 710 Kč
Odpady571 945 680 Kč
Pojišťovací služby31 494 573 Kč
Oděvy91 216 868 Kč
Úklidové služby2835 215 Kč
Osobní vozidla2755 393 Kč
Mobily, smart zařízení70694 162 Kč
IT1537 676 Kč
Energie4338 800 Kč
Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby)1217 966 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava961 710 Kč
Telekomunikační služby3120 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.17660 345 898 Kč
Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace88 994 995 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.28 397 727 Kč
Statutární město Zlín53 530 930 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.1807 777 Kč
Domov pro seniory Burešov, příspěvková organizace2673 527 Kč
Lesy České republiky, s.p.1405 793 Kč
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace1175 644 Kč
Valašskokloboucké služby s.r.o.10 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.10 Kč
Česká spořitelna, a.s.20 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace10 Kč
T-Mobile Czech Republic a.s.220 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.4722 986 391 Kč
KOBIT, spol. s r.o.313 113 956 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.99 438 783 Kč
Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o.53 448 043 Kč
Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.52 591 589 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.32 156 386 Kč
Bobcat CZ, a.s.11 995 290 Kč
EUROVIA Kamenolomy, a.s.21 957 399 Kč
Obec Lhota11 355 007 Kč
Mestav, s.r.o.4999 358 Kč
PSG Construction a.s.1980 136 Kč
PNEU PLUS s.r.o.1847 000 Kč
R ALTRA spol. s r.o.2813 265 Kč
SILAMO s.r.o.3792 947 Kč
MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s.2751 048 Kč
CREAM Facility Management, s.r.o.1703 494 Kč
Auto Viki člen skupiny AUTO UH s.r.o.1693 683 Kč
MINFAR, spol. s r.o.1659 571 Kč
CROY s.r.o.1605 000 Kč
1560 835 Kč
Pramen života s.r.o.2525 905 Kč
Sirius stavby s.r.o.1490 921 Kč
Technické služby Luhačovice, příspěvková organizace1484 303 Kč
Zlínské stavby, a.s.4475 211 Kč
Ivana Mokrá1472 553 Kč
KRONS, s.r.o.1471 031 Kč
JASY Vsetín s.r.o.2441 416 Kč
Robert Lučan1434 724 Kč
RUDOLF JELÍNEK a.s.1418 297 Kč
POKLOPSYSTEM s.r.o.1337 390 Kč
Aircraft Industries, a.s.1322 247 Kč
Vitaliy Slyusar1315 326 Kč
Ivan Chobanyuk1315 326 Kč
Polfin eko, s.r.o.1313 431 Kč
BCServis CZ s.r.o.2303 710 Kč
Zlín Net, a.s.1296 450 Kč
1. VASTO spol. s r.o.1277 126 Kč
K - Logistik, s.r.o.1267 985 Kč
Staviga CZ, s.r.o.1241 032 Kč
Weekamp Doors s.r.o.1239 111 Kč
TOMI - REMONT a.s.2226 251 Kč
Domov na Dubíčku, příspěvková organizace1223 437 Kč
REDA a.s.1217 966 Kč
Navláčil stavební firma, s.r.o.2204 014 Kč
PS - MSI,a.s.2190 406 Kč
Technické služby Otrokovice s.r.o.1188 784 Kč
ALITRON CZ, s.r.o.2179 322 Kč
Jan Loch1175 669 Kč
Jiří Martinek1170 531 Kč
ELSO system spol. s r.o.1168 365 Kč



}