Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Zbyněk Lazar s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 02.02.2004
IČO 26917891
Datová schránka u68up8i

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Zbyněk Lazar s.r.o.

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Zbyněk Lazar s.r.o.

Všechny smlouvy: 1029 smluv za celkem 127 mil. Kč;

2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 98 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 1,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,02 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2026

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví663 865 837 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis21 213 200 Kč
Dary a dotace2325 724 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava1302 500 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice10278 184 Kč
Konstrukční a stavební práce1181 500 Kč
Průmyslové stroje10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.20015 638 690 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 326 smluv za celkem 31 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2025

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 0,31 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví13710 071 820 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis233 893 030 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství23 731 600 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice813 550 412 Kč
Poštovní a kurýrní služby51 448 024 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)4755 612 Kč
Průzkum veřejného mínění a statistiky8723 860 Kč
Dary a dotace2608 372 Kč
Sociální služby1604 999 Kč
Konzultace a poradenství1592 900 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství5439 810 Kč
Konstrukční a stavební práce8299 971 Kč
Stroje a zařízení3278 877 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava1242 000 Kč
Úklidové služby2239 868 Kč
Průmyslové stroje281 327 Kč
Veřejné služby pro energie167 954 Kč
Technické služby162 871 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.32631 336 262 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 179 smluv za celkem 23 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví655 977 148 Kč
Dary a dotace224 999 670 Kč
Sociální služby63 629 993 Kč
Konzultace a poradenství63 557 400 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis223 523 183 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství233 448 627 Kč
Úklidové služby21 621 400 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice91 506 748 Kč
Konstrukční a stavební práce131 324 226 Kč
Průzkum veřejného mínění a statistiky7510 054 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)2371 341 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava1242 000 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství1195 259 Kč
Technické služby2188 000 Kč
Poštovní a kurýrní služby1169 400 Kč
Veřejné služby pro energie2162 680 Kč
Doprava a poštovní služby173 432 Kč
Průmyslové stroje20 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace849 838 538 Kč
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace171 858 481 Kč
Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o.11 560 900 Kč
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje41 299 273 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje181 243 152 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace151 221 398 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.1840 345 Kč
Brněnské komunikace a.s.3755 580 Kč
Silnice LK a.s.5726 802 Kč
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace8726 528 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje6663 040 Kč
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace6647 875 Kč
Technické služby Turnov, s.r.o.1484 000 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.2329 191 Kč
Ministerstvo obrany1253 495 Kč
Technické služby města Liberec, p.o.1242 000 Kč
Technické služby Tábor s.r.o.1121 000 Kč
Městské služby Rýmařov, s.r.o.181 030 Kč
Technické služby města Dvora Králové nad Labem160 500 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.20 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.17922 953 127 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 107 smluv za celkem 15 mil. Kč.
  • Celkem 0,9 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 0,93 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis205 111 394 Kč
Konstrukční a stavební práce172 024 035 Kč
Stavebnictví161 520 213 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství121 362 661 Kč
Technické služby161 333 216 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice31 271 394 Kč
Stroje a zařízení4440 705 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava1242 000 Kč
Úklidové služby1177 749 Kč
Stavební úpravy pro železnici1169 485 Kč
Veřejné služby pro energie1157 560 Kč
Průzkum veřejného mínění a statistiky162 556 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství149 471 Kč
Průmyslové stroje10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace232 448 028 Kč
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace91 663 114 Kč
Ministerstvo obrany21 500 000 Kč
Silnice LK a.s.101 363 284 Kč
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje11 082 634 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace131 076 888 Kč
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje12981 382 Kč
Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace11906 161 Kč
Brněnské komunikace a.s.3813 494 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.1701 800 Kč
Správa železnic, státní organizace4688 518 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.1477 535 Kč
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace4409 125 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.4349 890 Kč
Technické služby města Liberec, p.o.1242 000 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje2188 760 Kč
Technické služby města Olomouce, a.s.1177 749 Kč
TECHNICKÉ SLUŽBY Brno-Slatina, příspěvková organizace1139 150 Kč
Technické služby Tábor s.r.o.1121 000 Kč
SAKO Brno, a.s.1108 537 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.10715 439 048 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.10 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 72 smluv za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 1,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 1,39 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Průzkum veřejného mínění a statistiky887 080 437 Kč
Stroje a zařízení363 670 453 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis102 228 427 Kč
Stavebnictví131 236 814 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice41 181 375 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství21 033 655 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství5809 267 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)1592 900 Kč
Konstrukční a stavební práce5541 191 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)1302 500 Kč
Veřejné služby pro energie2250 470 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava2201 465 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.7210 582 359 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 40 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 15,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 6 smluv bez uvedené ceny. Tj. 15,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice3754 075 Kč
Konstrukční a stavební práce6672 871 Kč
Úklidové služby9660 903 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis5580 131 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství2281 928 Kč
Veřejné služby pro energie1214 235 Kč
Zemědělství2145 156 Kč
Stavebnictví194 769 Kč
Průmyslové stroje10 Kč
Nábor zaměstnanců10 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.403 969 473 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 30 smluv za celkem 9 mil. Kč.
  • Celkem 13,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 4 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 13,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství23 704 275 Kč
Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství)63 107 885 Kč
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)11 815 000 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2479 732 Kč
Stavebnictví5446 295 Kč
Veřejné služby pro energie3412 610 Kč
Kancelář1393 383 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis4347 024 Kč
Konstrukční a stavební práce181 285 Kč
Nábor zaměstnanců60 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava10 Kč
Průmyslové stroje10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.308 784 242 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 35 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 11,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 4 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 11,43 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Veřejné služby pro energie536 605 844 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis71 640 760 Kč
Stavebnictví9739 338 Kč
Konstrukční a stavební práce3356 069 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství2306 070 Kč
Průmyslové stroje2206 765 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice2204 046 Kč
Poštovní a kurýrní služby1107 690 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)662 716 Kč
Úklidové služby10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.354 527 511 Kč
Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s.1206 765 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 40 smluv za celkem 11 mil. Kč.
  • Celkem 7,5 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 7,50 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 2,50 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory)4118 521 266 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis184 994 396 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství11 901 273 Kč
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství3412 863 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava1242 000 Kč
Úklidové služby1187 883 Kč
Konstrukční a stavební práce2156 000 Kč
Stavebnictví2145 712 Kč
Zemědělství165 340 Kč
Průmyslové stroje10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Brněnské komunikace a.s.34 321 273 Kč
Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o.32 289 949 Kč
Technické služby Tábor s.r.o.131 573 000 Kč
Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o.2694 661 Kč
Správa a údržba silnic Pardubického kraje1578 380 Kč
Ministerstvo obrany1423 016 Kč
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace3333 595 Kč
Technické služby města Liberce a.s.1242 000 Kč
Správa železnic, státní organizace2234 740 Kč
Ředitelství silnic a dálnic s. p.1178 123 Kč
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace2156 000 Kč
Povodí Moravy, s.p.186 721 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace171 740 Kč
Silnice LK a.s.168 547 Kč
Vojenské lesy a statky ČR, s.p.165 340 Kč
TS a.s.162 920 Kč
Technické služby města Klatov, příspěvková organizace10 Kč
Správa a údržba silnic Valašska, s.r.o.10 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.4011 380 004 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 89 smluv za celkem 8 mil. Kč.
  • Celkem 3,4 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 3,37 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství27253 941 676 Kč
Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice57146 198 198 Kč
Vozidla silniční údržby a příslušenství3734 693 728 Kč
Úklidové služby8314 620 302 Kč
Poštovní a kurýrní služby368 726 605 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava417 722 825 Kč
Konstrukční a stavební práce522 979 495 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis122 323 457 Kč
Průmyslové stroje561 440 459 Kč
Stavebnictví4445 974 Kč
Odpady1310 365 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Zbyněk Lazar s.r.o.898 154 605 Kč
EKOLTES Hranice, a.s.1142 780 Kč



}