Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 04.12.2004 |
| IČO | 26945584 |
| Datová schránka | rkdg69v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 300 smluv za celkem 221 mil. Kč;
27 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 470 085 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 7 | 1 389 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 7 | 1 389 080 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 19 360 000 Kč |
| IT | 5 | 5 854 948 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 6 | 3 909 510 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 633 839 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 278 547 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 210 480 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 176 176 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 19 360 000 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 26 | 14 198 237 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 27 | 33 558 237 Kč |
| Proconom Software, s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| BIM Consulting s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| MFS DX s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| Digital Construction Consulting s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| cadconsulting, spol. s r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| CADservis, s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
| PRAGOPROJEKT, a.s. | 1 | 19 360 000 Kč |
| di5.Tech s.r.o. | 1 | 19 360 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,03 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 23 | 8 876 112 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 7 856 699 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 5 565 177 Kč |
| IT | 5 | 4 108 168 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 33 | 18 236 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 33 | 18 236 963 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 6 923 620 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 4 567 750 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 1 171 280 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 750 261 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 326 700 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 287 980 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 123 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 19 | 14 121 971 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 326 700 Kč |
| Regionální organizátor pražské integrované dopravy (ROPID) | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 21 | 14 569 671 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 9 | 7 321 032 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 6 022 001 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 610 360 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 319 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 100 688 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 25 | 14 249 762 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 26 | 14 733 762 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 61 783 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 8 819 521 Kč |
| IT | 3 | 5 131 610 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 2 891 888 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 353 990 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 123 420 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 32 | 17 457 771 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 1 079 320 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 110 352 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 34 | 18 647 443 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 110 352 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 17 | 17 027 144 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 4 327 565 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 4 007 423 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 852 752 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 45 | 25 973 957 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 1 663 992 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 47 | 28 121 949 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 8 316 705 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 4 840 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 3 | 4 655 899 Kč |
| IT | 9 | 4 289 995 Kč |
| Stavebnictví | 20 | 3 786 889 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 3 674 044 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 162 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 41 | 29 563 531 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 162 019 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 42 | 29 725 550 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 196 | 188 479 583 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 7 039 296 Kč |
| IT | 7 | 6 412 879 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 3 252 819 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 409 352 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 2 197 118 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 24 | 21 350 184 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 232 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 25 | 21 582 504 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 33 | 66 151 426 Kč |
| Pojišťovací služby | 40 | 46 298 230 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 11 | 11 251 790 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 8 142 090 Kč |
| IT | 2 | 2 336 026 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 1 811 370 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 002 095 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 23 | 23 190 497 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 424 320 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KUBITA s.r.o. | 25 | 23 614 817 Kč |
| INFRAM a.s. | 1 | 4 316 554 Kč |