Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.02.2005 |
| IČO | 26957591 |
| Datová schránka | 67458zm |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 692 862 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 560 851 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 132 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Znojmo | 2 | 560 851 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 132 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARTIKL s.r.o. | 3 | 692 862 Kč |