Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 12.04.2005 |
| IČO | 26961474 |
| Datová schránka | c3a2qwd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 206 smluv za celkem 4 mld. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 1 | 216 441 641 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 66 719 576 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 387 111 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 5 | 283 548 328 Kč |
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 1 | 387 111 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 376 646 964 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská nemocnice Brno | 3 | 125 723 162 Kč |
| Veterinární univerzita Brno | 1 | 94 864 000 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 4 | 88 766 989 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 65 892 329 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 53 434 581 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 6 | 10 900 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 18 | 439 581 455 Kč |
| UP constructions s.r.o. | 1 | 94 864 000 Kč |
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 4 | 10 474 394 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 282 308 573 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 58 728 293 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Slavkov u Brna | 2 | 127 288 970 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 92 699 755 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 2 | 58 813 489 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 50 061 149 Kč |
| Jihomoravský kraj | 3 | 7 753 769 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 2 | 4 867 345 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 301 290 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 1 | 102 003 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | - 467 241 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 15 | 341 420 530 Kč |
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 2 | 127 288 970 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 2 | 4 867 345 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 9 | 521 991 831 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 294 161 596 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 4 | 169 941 129 Kč |
| Statutární město Brno | 4 | 119 561 768 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 5 | 60 921 883 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 5 | 52 294 682 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 52 155 659 Kč |
| Jihomoravský kraj | 5 | 8 533 418 Kč |
| Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace | 2 | 279 256 Kč |
| Obec Němčany | 1 | 218 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 27 | 463 906 317 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 5 | 52 294 682 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 19 | 891 822 630 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 37 912 953 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 83 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 4 | 332 226 964 Kč |
| Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace | 6 | 193 284 693 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 130 411 110 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 101 579 677 Kč |
| Město Bučovice | 6 | 81 854 087 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 1 | 53 949 614 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 36 513 137 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 22 | 929 819 283 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 1 | 130 411 110 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 277 296 154 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 35 462 748 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 29 820 650 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 311 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 9 | 176 115 401 Kč |
| Muzeum města Brna, příspěvková organizace | 1 | 130 411 110 Kč |
| Střední škola elektrotechnická a energetická Sokolnice, příspěvková organizace | 1 | 34 481 191 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 2 296 580 Kč |
| Obec Němčany | 1 | 1 578 678 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 13 | 344 882 960 Kč |
| UNISTAV CONSTRUCTION a.s. | 1 | 130 411 110 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 496 379 268 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 13 568 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 10 | 381 252 915 Kč |
| Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace | 2 | 68 031 267 Kč |
| Regionální muzeum v Mikulově, příspěvková organizace | 4 | 30 709 749 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 4 | 17 632 044 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 3 | 9 483 172 Kč |
| Obec Němčany | 1 | 2 725 250 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 301 517 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 25 | 510 135 913 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,79 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 24 | 623 106 218 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 4 744 906 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 15 | 499 151 144 Kč |
| Město Boskovice | 5 | 62 715 329 Kč |
| Vojenská nemocnice Brno | 1 | 31 157 605 Kč |
| Obec Radostice | 1 | 11 616 076 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 11 452 821 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 5 | 10 172 924 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 1 585 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 29 | 627 851 124 Kč |
| Obec Radostice | 1 | 11 616 076 Kč |
| PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. | 2 | 9 596 344 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,93 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 15 | 217 724 689 Kč |
| Stavebnictví | 17 | 168 212 267 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 946 470 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 640 852 Kč |
| Knihovny, archivy, muzea a jiné | 1 | 340 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 4 | 103 208 553 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 9 | 54 181 122 Kč |
| Střední škola stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvková organizace | 1 | 29 664 030 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 26 318 257 Kč |
| Střední škola Slavkov – Austerlitz, příspěvková organizace | 4 | 23 307 833 Kč |
| Město Velké Meziříčí | 1 | 21 640 850 Kč |
| Střední průmyslová škola Jedovnice, příspěvková organizace | 3 | 16 119 376 Kč |
| Střední průmyslová škola chemická a gymnázium Brno, Vranovská, příspěvková organizace | 1 | 10 095 191 Kč |
| Vyšší odborná škola a střední škola Boskovice, příspěvková organizace | 1 | 7 356 800 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 2 | 1 706 365 Kč |
| Jihomoravské muzeum ve Znojmě, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 28 | 293 598 378 Kč |
| Vlastivědné muzeum v Olomouci | 1 | 340 000 Kč |
| Zámek Slavkov - Austerlitz, příspěvková organizace | 2 | 340 000 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 0 Kč |
| SKR Living, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 47 213 353 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 421 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Boskovice | 2 | 46 351 591 Kč |
| Ligary | 1 | 2 831 505 Kč |
| Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. | 1 | 683 295 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 421 616 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 178 467 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SKR stav, s.r.o. | 8 | 50 466 474 Kč |