Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 18.12.2007 |
| IČO | 27342093 |
| Datová schránka | waipw59 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 166 smluv za celkem 8 mld. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 103 849 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 254 017 924 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 115 239 497 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 1 386 043 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 2 | 428 445 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská | 1 | 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 13 | 371 271 909 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 1 | 104 398 873 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 1 220 168 580 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 894 285 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 513 015 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 219 052 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 188 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 711 425 915 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 5 | 469 573 934 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 320 875 793 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 8 | 1 524 986 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 513 015 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 23 | 1 503 913 643 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 1 | 260 111 436 Kč |
| BBP Stavby s.r.o. | 1 | 119 669 126 Kč |
| MANABAU s.r.o. | 1 | 89 599 963 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 332 638 940 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 540 694 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 469 137 Kč |
| Energie | 1 | 280 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 273 158 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 185 549 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 169 562 445 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 154 037 318 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 76 915 633 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 3 | 6 671 715 Kč |
| Městská část Praha 3 | 4 | 1 932 467 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 4 | 942 926 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386 | 2 | 481 323 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 185 549 Kč |
| Městská část Praha 14 | 1 | 0 Kč |
| Město Kolín | 1 | 0 Kč |
| Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 22 | 410 729 376 Kč |
| KASTEN spol. s r.o. | 3 | 6 671 715 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 2 | 1 634 036 Kč |
| JETCON spol. s r.o. | 1 | 280 000 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 845 234 583 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 090 548 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 7 | 1 403 716 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 210 029 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 158 286 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456 | 5 | 600 754 382 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 3 | 222 741 852 Kč |
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 176 821 840 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 3 | 111 105 729 Kč |
| Městská část Praha 3 | 3 | 7 062 175 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 6 837 018 Kč |
| Městská část Praha 12 | 2 | 3 106 789 Kč |
| Město Kolín | 1 | 2 090 548 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 7 | 1 403 716 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 158 286 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 31 | 1 132 082 336 Kč |
| KASTEN spol. s r.o. | 3 | 222 741 852 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 3 | 7 062 175 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 2 | 3 106 789 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 1 718 277 377 Kč |
| Energie | 7 | 2 320 000 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 1 356 178 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 593 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 804 598 113 Kč |
| Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace | 5 | 459 288 088 Kč |
| Městská část Praha 14 | 2 | 286 764 380 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 177 634 107 Kč |
| Městská část Praha 12 | 1 | 129 001 230 Kč |
| Městská část Praha-Čakovice | 1 | 110 854 395 Kč |
| Střední průmyslová škola, Mladá Boleslav, Havlíčkova 456 | 1 | 103 182 642 Kč |
| Univerzita Karlova | 3 | 21 691 809 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 5 | 1 356 178 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 640 000 Kč |
| Městská část Praha 17 | 2 | 345 104 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 282 489 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 96 823 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 89 661 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 63 295 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 29 | 2 095 888 315 Kč |
| Podzimek a synové s.r.o. | 2 | 552 432 807 Kč |
| STAEG Stavby, spol. s r.o. | 1 | 429 640 414 Kč |
| IMOS Brno, a.s. | 1 | 429 640 414 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 429 640 414 Kč |
| BAK stavební společnost, a.s. | 2 | 286 764 380 Kč |
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 129 001 230 Kč |
| KASTEN spol. s r.o. | 1 | 110 854 395 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 252 595 568 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 124 | 26 445 169 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 7 | 2 317 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 110 588 560 Kč |
| Integrovaná střední škola technická Mělník, příspěvková organizace | 1 | 83 258 570 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 45 357 382 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386 | 2 | 7 735 610 Kč |
| Statutární město Most | 4 | 4 994 501 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 1 826 065 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 5 | 1 314 794 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 17 | 255 075 482 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 1 457 620 015 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 7 | 102 684 912 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 447 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 298 365 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 156 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská zdravotní, a.s. | 1 | 1 397 493 298 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 101 553 032 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386 | 1 | 59 121 429 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 661 143 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 2 | 642 510 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 603 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 9 | 1 560 074 912 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 1 169 441 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 782 482 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 158 455 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 5 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 13 | 2 | 1 169 441 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 602 930 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 420 287 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 2 | 419 703 Kč |
| Město Žatec | 1 | 190 503 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 5 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 10 | 2 808 624 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 142 670 450 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 16 863 575 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 228 775 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 134 860 081 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 6 000 000 Kč |
| Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace | 1 | 4 320 284 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 1 810 369 Kč |
| Městská část Praha 1 | 1 | 228 775 Kč |
| Městské divadlo Žatec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 7 | 147 219 509 Kč |
| Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace | 1 | 4 320 284 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 129 046 398 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 61 | 16 557 006 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 7 238 562 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 13 | 950 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 6 | 128 383 761 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 845 598 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 311 020 Kč |
| Městské divadlo Žatec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NEPRO stavební a.s. | 10 | 129 540 380 Kč |