Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 13.12.2006 |
| IČO | 27506576 |
| Datová schránka | bg92c6i |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 72 smluv za celkem 10 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MĚSTO NÁCHOD | 2 | 486 991 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 2 | 486 991 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 104 665 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 154 737 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 060 369 Kč |
| Město Kostelec nad Orlicí | 1 | 446 944 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 199 033 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 5 | 1 706 346 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 1 387 042 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 604 967 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 411 582 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 203 073 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 167 420 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 9 | 1 387 042 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 161 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov důchodců Náchod | 1 | 430 000 Kč |
| MĚSTO NÁCHOD | 1 | 161 927 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 136 375 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 10 | 728 302 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 758 573 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 758 573 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 10 | 758 573 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 603 214 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 603 214 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 7 | 603 214 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 601 170 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 271 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 872 891 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 7 | 872 891 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 602 343 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 67 482 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 602 343 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 67 482 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 7 | 669 825 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 1 163 415 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 1 163 415 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 7 | 1 163 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 1 895 603 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 825 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 404 284 Kč |
| Vodárenská Svitavy s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Vodohospodářská a obchodní společnost, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silniční práce Kočnar, s.r.o. | 8 | 1 634 184 Kč |