Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 26.07.2007 |
| IČO | 27520269 |
| Datová schránka | n9iki8w |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 161 smluv za celkem 24 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
8,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 5 | 591 123 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| I N K A M O s.r.o. | 1 | 250 703 Kč |
| Martin Sedlák | 1 | 132 000 Kč |
| Comma0 s.r.o. | 1 | 88 270 Kč |
| GASTRO AZ, s.r.o. | 1 | 70 151 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 50 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 215 122 Kč |
| Sociální péče | 6 | 587 583 Kč |
| Nábytek | 3 | 518 373 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 61 460 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 58 000 Kč |
| Jiná energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 28 | 6 164 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENOS s.r.o. | 1 | 1 215 122 Kč |
| Zdeněk Vodička | 1 | 945 247 Kč |
| René Gacka | 3 | 875 330 Kč |
| Stamed s.r.o. | 4 | 780 325 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 2 | 626 704 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 291 432 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 3 | 264 180 Kč |
| Jiří Bíško | 2 | 255 644 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 145 188 Kč |
| I N K A M O s.r.o. | 1 | 134 518 Kč |
| Zbyněk Štandera | 1 | 127 050 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 100 000 Kč |
| Martin Straka | 1 | 61 460 Kč |
| Marek Cakl | 1 | 54 087 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 9 | 1 191 542 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 023 652 Kč |
| Nábytek | 2 | 390 444 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 326 700 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 220 825 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 190 500 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 141 253 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 84 224 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 79 065 Kč |
| Odpady | 1 | 74 730 Kč |
| IT Hardware | 1 | 65 820 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 28 | 4 072 105 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 326 700 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RENOS s.r.o. | 1 | 1 023 652 Kč |
| Stamed s.r.o. | 5 | 874 413 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 370 824 Kč |
| Domov seniorů Drachtinka | 3 | 326 700 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 2 | 296 579 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 2 | 202 552 Kč |
| Ing. Jiří Svoboda | 1 | 190 500 Kč |
| Centrum paliativní péče, z. ú. | 1 | 153 065 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 1 | 141 253 Kč |
| I N K A M O s.r.o. | 1 | 134 127 Kč |
| Otto Sodomka | 2 | 111 000 Kč |
| René Gacka | 1 | 105 422 Kč |
| Nadace ČEZ | 1 | 100 000 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 84 224 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 76 184 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 74 730 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 67 760 Kč |
| BOHEMIA COMPUTERS s.r.o. | 2 | 65 820 Kč |
| Elkontasoft s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 8 | 1 664 854 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 1 632 895 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 576 864 Kč |
| IT Hardware | 1 | 188 919 Kč |
| Kancelář | 1 | 145 914 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 133 630 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 89 540 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 72 600 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 16 | 2 959 441 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto MERCIA a.s. | 1 | 576 864 Kč |
| René Gacka | 1 | 452 428 Kč |
| Výtahy - elektro, spol. s r.o. | 1 | 410 009 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 2 | 333 615 Kč |
| KEŘKA s.r.o. | 1 | 291 197 Kč |
| mm computer s.r.o. | 2 | 188 919 Kč |
| Zbyněk Doucek | 1 | 145 914 Kč |
| Stamed s.r.o. | 2 | 133 345 Kč |
| IWE-PHARM s.r.o. | 1 | 101 660 Kč |
| Galileo Corporation s.r.o. | 1 | 89 540 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Zbyněk Štandera | 1 | 76 230 Kč |
| BV Consulting & Regulation s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 598 244 Kč |
| Dary a dotace | 15 | 1 470 000 Kč |
| Sociální péče | 8 | 903 261 Kč |
| Odpady | 9 | 694 652 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 551 760 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 52 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 14 | 2 285 702 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 1 | 1 044 789 Kč |
| Otto Sodomka | 2 | 224 443 Kč |
| MSM, spol. s r.o. | 1 | 156 750 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 138 795 Kč |
| Zbyněk Štandera | 1 | 117 370 Kč |
| CURATIO EDUCATION s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| NAM system, a.s. | 1 | 101 202 Kč |
| Aleš Janoušek | 1 | 94 575 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 70 340 Kč |
| HARTMANN - RICO a.s. | 1 | 70 000 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 66 328 Kč |
| Ing. Jiří Polanský, Ph.D. | 1 | 52 550 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 43 560 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 8 | 935 410 Kč |
| Sociální péče | 6 | 740 693 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 433 997 Kč |
| Úklidové služby | 8 | 129 168 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 92 233 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 11 | 1 396 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAM system, a.s. | 1 | 433 997 Kč |
| MAPO medical s.r.o. | 1 | 419 265 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 3 | 257 027 Kč |
| SC PROFESSIONAL s.r.o. | 1 | 129 168 Kč |
| Mopos Communications, a.s. | 1 | 94 864 Kč |
| EUROMAG s.r.o. | 1 | 61 771 Kč |
| DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CHRISTEYNS s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 240 736 Kč |
| Sociální péče | 2 | 133 042 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 116 003 Kč |
| Nábytek | 1 | 88 151 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 1 | 67 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 7 | 645 329 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Proormedent s.r.o. | 1 | 176 267 Kč |
| SEMILEAS, a. s. | 1 | 116 003 Kč |
| Zbyněk Doucek | 1 | 88 151 Kč |
| Otto Sodomka | 1 | 72 043 Kč |
| MAPO medical s.r.o. | 1 | 67 397 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 64 469 Kč |
| Servatech s.r.o. | 1 | 60 999 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 267 531 Kč |
| Nábytek | 1 | 156 308 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 105 270 Kč |
| Sociální péče | 3 | 80 280 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 9 | 609 389 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teritoriální pakt zaměstnanosti Pardubického kraje, z.ú. | 1 | 267 531 Kč |
| PROFIL NÁBYTEK, a.s. | 1 | 156 308 Kč |
| Mgr. Daniel Gabriel Šustr | 1 | 105 270 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 80 280 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Jiří Florian | 1 | 0 Kč |
| Zbyněk Čep | 1 | 0 Kč |
| Ilona Divišová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 8 | 4 340 247 Kč |
| IT Hardware | 22 | 1 901 755 Kč |
| Sociální péče | 2 | 465 382 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 375 257 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 207 497 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 141 570 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 35 000 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 8 | 1 503 916 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 141 570 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| L I N E T spol. s r.o. | 2 | 465 382 Kč |
| K6 s.r.o. | 1 | 375 257 Kč |
| BOHÁČ Milan s.r.o. | 1 | 302 200 Kč |
| REVITBUILD s.r.o. | 1 | 207 497 Kč |
| Domov seniorů Drachtinka | 3 | 141 570 Kč |
| Mgr. Jiří Florian | 1 | 118 580 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 35 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 52 | 8 563 340 Kč |
| Kancelář | 8 | 1 068 797 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 348 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 120 532 Kč |
| Sociální péče | 1 | 112 712 Kč |
| IT | 43 | 9 382 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 8 | 780 437 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 348 000 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů Drachtinka | 5 | 348 000 Kč |
| Zbyněk Doucek | 3 | 346 400 Kč |
| REVITBUILD s.r.o. | 2 | 233 244 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 191 411 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 9 382 Kč |
| Mgr. Liběna Anna Neubauerová | 1 | 0 Kč |