Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.02.2009 |
| IČO | 27557235 |
| Datová schránka | 5g9jigw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 232 smluv za celkem 713 mil. Kč;
17 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 244 245 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 6 | 41 048 244 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 11 811 105 Kč |
| Městský obvod Pardubice I | 1 | 11 656 001 Kč |
| OBEC VRCHOVNICE | 1 | 3 221 903 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 2 541 941 Kč |
| Město Vrchlabí | 1 | - 940 731 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 11 | 69 338 463 Kč |
| SAMMIS s.r.o. | 5 | 28 977 342 Kč |
| Městys Choustníkovo Hradiště | 1 | 24 145 672 Kč |
| Building Expert s.r.o. | 1 | - 940 731 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 66 321 856 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 17 425 799 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 3 702 183 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 289 996 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 496 705 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 399 030 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 24 | 58 601 238 Kč |
| Městský obvod Pardubice I | 2 | 22 312 379 Kč |
| MĚSTO TRUTNOV | 2 | 19 078 241 Kč |
| Město Vrchlabí | 7 | 5 364 307 Kč |
| Město Nové Město na Moravě | 2 | 4 580 096 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 341 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 38 | 110 278 112 Kč |
| SAMMIS s.r.o. | 19 | 44 186 786 Kč |
| Building Expert s.r.o. | 4 | 3 702 183 Kč |
| DRVALON s.r.o. | 1 | 341 850 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 65 104 415 Kč |
| Dary a dotace | 11 | 23 392 297 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 17 933 387 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 750 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vrchlabí | 4 | 46 677 087 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 23 714 717 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 10 645 007 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 5 | 5 160 275 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 1 | 83 700 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 30 | 86 280 786 Kč |
| Building Expert s.r.o. | 2 | 40 513 798 Kč |
| SAMMIS s.r.o. | 14 | 21 491 546 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 79 297 493 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 42 | 36 684 535 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 36 604 588 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 120 250 529 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 10 | 25 420 757 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | - 61 879 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | - 580 412 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 25 | 145 028 994 Kč |
| SAMMIS s.r.o. | 3 | 80 602 495 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 59 177 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 300 815 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 643 805 Kč |
| Zemědělství | 1 | 117 139 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 28 215 969 Kč |
| Statutární město Pardubice | 5 | 16 151 220 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 5 887 088 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 5 740 749 Kč |
| Město Přelouč | 2 | 2 998 469 Kč |
| Vodovody a kanalizace Rychnov nad Kněžnou, s.r.o. | 1 | 2 539 077 Kč |
| Město Chrudim | 3 | 2 478 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 21 | 64 011 276 Kč |
| DRVALON s.r.o. | 1 | 643 805 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 62 | 845 140 961 Kč |
| Stavebnictví | 14 | 46 854 689 Kč |
| Zemědělství | 1 | 294 756 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 12 | 43 227 542 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 3 | 4 494 404 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 2 | 1 078 887 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 17 | 48 800 833 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 46 332 470 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 11 | 40 304 557 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 5 516 348 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 511 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 13 | 46 332 470 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 251 | 356 100 638 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 20 083 315 Kč |
| IT | 1 | 2 158 640 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 143 361 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 20 909 198 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 840 533 Kč |
| Město Rychnov nad Kněžnou | 1 | 701 914 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Regionální svazek obcí Bohdanečsko | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 14 | 22 451 645 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 31 388 604 Kč |
| IT | 11 | 25 436 695 Kč |
| Zemědělství | 21 | 4 118 953 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 1 056 572 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 17 | 34 789 077 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 1 506 395 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 18 | 36 295 471 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 36 | 110 524 741 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 6 438 047 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 1 733 333 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 261 602 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 33 | 109 082 643 Kč |
| Statutární město Pardubice | 3 | 1 703 700 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 299 725 Kč |
| SmP - Odpady a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| M - STAV CZ s.r.o. | 40 | 111 086 068 Kč |