Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 22.08.2006 |
| IČO | 27696057 |
| Datová schránka | s36avtm |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 28 smluv za celkem 58 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 396 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Zlín | 1 | 396 396 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 1 | 396 396 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 181 500 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 90 750 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 272 250 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 3 | 272 250 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 20 287 490 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 20 237 490 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 2 | 20 287 490 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 13 860 549 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 3 278 630 Kč |
| Právní služby | 1 | 278 300 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technologická agentura ČR | 1 | 13 709 729 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 371 470 Kč |
| Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně, příspěvková organizace | 2 | 350 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 278 300 Kč |
| CV Machining s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 10 | 14 709 499 Kč |
| SIConsult Zlín s.r.o. | 1 | 278 300 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 674 866 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 6 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 674 866 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 43 | 188 906 886 Kč |
| Právní služby | 6 | 8 367 235 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 14 338 612 Kč |
| CV Machining s.r.o. | 1 | 6 975 735 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 4 | 21 314 347 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 6 975 735 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 236 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 3 | 236 101 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CV Machining s.r.o. | 3 | 236 101 Kč |