Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 01.03.2006 |
| IČO | 27762157 |
| Datová schránka | 7kpfbtw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 1023 smluv za celkem 1 mld. Kč;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 2 294 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 62 | 21 342 573 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 2 428 520 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 64 | 23 771 093 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,60 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 175 | 91 076 182 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 3 836 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 181 | 213 383 750 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 29 977 634 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 3 836 316 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 3 | 1 569 388 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 192 | 248 767 087 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 137 | 71 615 076 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 88 043 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 140 | 188 774 169 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 6 252 302 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 5 541 294 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 3 628 047 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 3 040 177 Kč |
| Domov Iris, příspěvková organizace | 2 | 2 132 445 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 151 | 209 368 434 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,77 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,75 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 41 | 83 700 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 704 150 Kč |
| Finance | 1 | 130 853 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 54 048 765 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 46 | 50 064 179 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 6 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 57 | 104 112 944 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 9,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 92 | 88 541 358 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 19 487 107 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 9 557 422 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 268 006 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 102 660 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 88 | 75 862 426 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 22 703 716 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 208 830 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 4 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 100 | 98 774 972 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 105 | 114 354 748 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 441 546 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 105 085 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 104 | 115 555 656 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 240 638 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 105 085 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 3 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 112 | 115 901 378 Kč |
| JARO architecture, s.r.o. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 135 | 174 518 813 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 144 030 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 130 | 173 846 172 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 2 | 816 670 Kč |
| ČD Cargo, a.s. | 2 | 0 Kč |
| České dráhy, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 140 | 174 662 842 Kč |
| JARO architecture, s.r.o. | 2 | 15 459 735 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 4,32 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 131 | 197 643 434 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 4 236 812 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 956 613 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 71 106 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 69 482 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 128 | 179 011 149 Kč |
| Statutární město Ostrava | 4 | 22 536 916 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 1 184 601 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 312 498 Kč |
| České dráhy, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 139 | 203 045 164 Kč |
| Egoé plus a.s. | 1 | 35 583 853 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 2 | 25 430 712 Kč |
| TORAMOS, s.r.o. | 1 | 24 080 017 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,15 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 84 | 139 472 493 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 56 | 64 561 307 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 27 805 800 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 78 | 120 023 263 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 45 135 447 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 2 040 326 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 181 546 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 87 | 167 380 582 Kč |
| Hroší stavby Morava a.s. | 1 | 11 371 052 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 77 353 530 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 21 | 22 357 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální finanční ředitelství | 4 | 35 451 581 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 10 | 33 175 138 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 4 592 008 Kč |
| Město Český Těšín | 2 | 2 337 614 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 2 287 240 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 683 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MŽT Stavitelství, a.s. | 19 | 78 527 230 Kč |
| COMMODUM, spol. s r.o. | 2 | 12 972 462 Kč |