Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 10.12.2007 |
| IČO | 27822737 |
| Datová schránka | e4eckax |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 54 smluv za celkem 15 mil. Kč;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 66 886 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov pod Bílou horou, příspěvková organizace | 1 | 95 000 Kč |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 66 886 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 3 | 161 886 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 64 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 154 026 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 64 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 2 | 218 080 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 570 850 Kč |
| Zemědělství | 1 | 87 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 570 850 Kč |
| Správa účelových zařízení, příspěvková organizace | 1 | 87 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 2 | 658 615 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 49 610 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Odry | 1 | 49 610 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 2 | 49 610 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 203 599 Kč |
| Zemědělství | 3 | 112 530 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Havířov | 1 | 203 599 Kč |
| Město Odry | 2 | 112 530 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 4 | 316 129 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 1 255 279 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 70 312 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 37 510 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 792 739 Kč |
| Město Odry | 11 | 466 877 Kč |
| VÍTKOVICE ARÉNA, a.s. | 1 | 103 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 13 | 1 363 101 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 428 190 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 248 086 Kč |
| Město Bílovec | 1 | 180 104 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 4 | 428 190 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 1 509 984 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 261 346 Kč |
| Město Bílovec | 2 | 180 104 Kč |
| Město Valašské Meziříčí | 1 | 68 534 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 4 | 1 509 984 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 709 392 Kč |
| Zemědělství | 4 | 998 458 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 1 | 2 044 192 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 665 200 Kč |
| Město Bílovec | 1 | 623 394 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 185 578 Kč |
| Město Odry | 1 | 121 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 68 486 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 6 | 4 707 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 3 957 261 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 272 164 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 188 760 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 2 704 609 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 871 938 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 1 | 272 164 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 247 566 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 188 760 Kč |
| Mateřská škola Máj Nový Jičín, K. Čapka 6, příspěvková organizace | 1 | 133 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ZAHRADY R+R - realizace a údržba zahrad s.r.o. | 9 | 4 418 185 Kč |