Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.01.2008 |
| IČO | 27833551 |
| Datová schránka | r86mp66 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 139 smluv za celkem 1 mld. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 36 825 872 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 65 340 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 68 694 063 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 16 775 662 Kč |
| Město Bohumín | 1 | 12 282 243 Kč |
| Město Orlová | 2 | 476 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 10 | 98 228 708 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 132 762 494 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 677 060 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Moravskoslezský kraj | 1 | 81 658 577 Kč |
| Statutární město Ostrava | 14 | 51 659 689 Kč |
| Město Orlová | 3 | 1 273 464 Kč |
| Moravskoslezské dětské sanatorium Metylovice, příspěvková organizace | 1 | - 1 726 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 19 | 134 590 003 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 85 086 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 914 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bohumín | 8 | 42 433 477 Kč |
| Statutární město Ostrava | 5 | 37 983 916 Kč |
| Moravskoslezské dětské sanatorium Metylovice, příspěvková organizace | 1 | 5 524 741 Kč |
| Město Orlová | 2 | 1 157 970 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 16 | 87 100 104 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 108 703 969 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 13 964 609 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 4 034 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 12 | 109 931 356 Kč |
| Statutární město Opava | 2 | 16 513 240 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 283 904 Kč |
| Město Orlová | 1 | 70 906 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 16 | 126 799 407 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 123 137 009 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 11 | 116 898 165 Kč |
| Statutární město Havířov | 1 | 3 703 896 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 1 | 2 534 947 Kč |
| Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 825 927 Kč |
| Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Čs. exilu 670, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 15 | 124 062 935 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 134 270 158 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 30 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 105 167 596 Kč |
| Město Bohumín | 3 | 21 984 275 Kč |
| Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 7 204 245 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 30 250 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 12 | 134 386 366 Kč |
| Dětský domov Úsměv, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace | 1 | 30 250 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 137 201 675 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 407 770 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 9 | 146 391 533 Kč |
| Město Orlová | 1 | 407 770 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 2 | - 3 033 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 12 | 146 796 270 Kč |
| STAVEBNÍ SPOLEČNOST ŠURÍK s.r.o. | 4 | 114 300 831 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 99 943 875 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 67 | 49 184 806 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 819 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 59 375 753 Kč |
| Krajský soud v Ostravě | 4 | 27 412 152 Kč |
| Město Bohumín | 2 | 10 379 189 Kč |
| Dětský domov Úsměv, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace | 2 | 3 267 557 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 1 819 469 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 15 | 102 254 119 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 68 834 062 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 7 | 46 116 075 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 3 | 22 717 987 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 10 | 68 834 062 Kč |
| Společenství vlastníků O. Jeremiáše 1998, Ostrava-Poruba | 1 | 4 029 138 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 83 370 345 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 9 | 43 842 212 Kč |
| Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje | 1 | 27 827 619 Kč |
| Statutární město Frýdek-Místek | 1 | 11 700 513 Kč |
| Město Bohumín | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 13 | 83 370 345 Kč |