Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 17.09.2008 |
| IČO | 27858766 |
| Datová schránka | 8hc4m9v |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 45 smluv za celkem 155 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 1 | 188 760 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Ostrava, a.s. | 1 | 10 890 000 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 1 | 188 760 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 3 | 11 236 060 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 8 | 60 705 314 Kč |
| Jiná energie | 1 | 1 210 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 118 599 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 76 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 23 279 194 Kč |
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 2 | 18 432 716 Kč |
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 3 | 11 560 223 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 4 | 8 715 782 Kč |
| Městská část Brno-Černovice | 1 | 118 599 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 89 568 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 76 660 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 15 | 62 272 741 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 1 | 10 277 623 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 12 447 571 Kč |
| Energie | 1 | 2 420 000 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 1 929 127 Kč |
| Technické služby | 11 | 1 887 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně | 2 | 11 849 012 Kč |
| Generální finanční ředitelství | 2 | 3 018 558 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 929 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 5 | 16 796 698 Kč |
| CLEANCAT s.r.o. | 1 | 9 429 012 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 11 | 21 192 186 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 7 945 479 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 144 692 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 144 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Brněnské vodárny a kanalizace, a.s. | 1 | 7 945 479 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 900 914 Kč |
| Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava | 2 | 289 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 4 | 10 135 776 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 2 | 12 583 228 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 6 533 228 Kč |
| VOP CZ, s.p. | 1 | 6 050 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 2 | 12 583 228 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 20 501 774 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 91 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 20 501 774 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 91 599 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 2 | 20 593 373 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 1 099 183 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 111 353 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 88 896 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 1 188 079 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 111 353 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 4 | 1 299 431 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 11 | 1 185 985 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 066 747 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 194 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 1 066 747 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 194 494 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 4 | 1 261 241 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 31 | 11 672 284 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 3 774 853 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VOP CZ, s.p. | 1 | 3 774 853 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 88 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 2 | 3 863 678 Kč |
| SEŽEV chráněná dílna s.r.o. | 1 | 3 774 853 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 193 | 1 209 363 326 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 034 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 2 | 20 620 050 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 4 450 969 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 034 860 Kč |
| Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ESSAT CZ, s.r.o. | 5 | 26 184 529 Kč |