Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.01.2011 |
| IČO | 28132017 |
| Datová schránka | csbwx3m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 216 smluv za celkem 60 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Spoření a repo operace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 677 794 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 677 794 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 8,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 547 100 Kč |
| Spoření a repo operace | 5 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 547 100 Kč |
| Město Pacov | 1 | 361 336 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 55 | 93 609 Kč |
| Správa lesů města Tábora s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 58 | 1 002 045 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 6 265 497 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 323 982 Kč |
| Spoření a repo operace | 3 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 7 589 479 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 58 | 91 613 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hořické strojírny spol. s r.o. | 1 | 6 265 497 Kč |
| Petr Šafrata | 1 | 1 323 982 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 58 | 91 613 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 112 651 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 8 270 626 Kč |
| Město Pacov | 1 | 112 651 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MH servis Litomyšl s.r.o. | 2 | 8 270 626 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 112 651 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
36 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 36 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 36 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 36 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 2 675 950 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 2 037 425 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 49 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 5 | 4 652 875 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 49 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Impress Pacov, s.r.o. | 1 | 2 358 411 Kč |
| VLW, spol. s r.o. | 1 | 2 037 425 Kč |
| ELMONT Tábor s.r.o. | 1 | 257 039 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 110 000 Kč |
| Spilka a Říha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STRABAG a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 344 860 Kč |
| Zemědělství | 4 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 250 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 94 860 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 7 | 0 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 3 | 344 860 Kč |
| Dřevozpracující družstvo | 1 | 0 Kč |
| Serviscentrum Vysočina s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pacovská stavební a obchodní společnost s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bergasto a.s. | 1 | 0 Kč |
| CZECH-METAL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Spilka a Říha s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 20 084 480 Kč |
| Zemědělství | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Pacov | 2 | 20 000 000 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 84 480 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 3 | 20 084 480 Kč |
| Dřevozpracující družstvo | 3 | 0 Kč |
| Oldřich Staněk | 1 | 0 Kč |
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| HELUZ dřevovýroba s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| STAVEX CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Emil Vyskocil | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 84,62 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 25 | 48 898 191 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 915 | 7 260 000 Kč |
| Spoření a repo operace | 218 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 73 | 0 Kč |
| Zemědělství | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 10 | 7 260 000 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Komerční banka, a.s. | 2 | 7 260 000 Kč |
| Dřevozpracující družstvo | 1 | 0 Kč |
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Agrowald Rožmberk s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Spilka a Říha s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| REPAROSERVIS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Šmíd | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pacovská lesní s.r.o. | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 2 | 0 Kč |
| Impregnace Soběslav s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 5 | 0 Kč |