Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.07.2011 |
| IČO | 28139887 |
| Datová schránka | 3x84pfu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 160 smluv za celkem 532 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 481 648 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 294 931 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 249 831 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 155 250 Kč |
| Kulturní a sportovní zařízení města České Budějovice, příspěvková organizace | 1 | 119 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 7 | 1 301 451 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 13 099 706 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 7 485 251 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 6 085 090 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 5 630 977 Kč |
| Zemědělství | 6 | 3 057 588 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 387 330 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 16 774 113 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 5 838 250 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 4 953 740 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 10 | 4 114 405 Kč |
| Město Smržovka | 1 | 2 387 330 Kč |
| Obec Pojbuky | 1 | 1 956 570 Kč |
| Domov Rudné u Nejdku | 1 | 1 131 350 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 4 | 758 378 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 4 | 314 492 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 140 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 26 | 38 368 629 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 14 246 540 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 12 953 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 1 963 368 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 12 | 1 606 550 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 955 900 Kč |
| Zemědělství | 1 | 150 065 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 12 953 050 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 10 529 687 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 2 | 2 329 129 Kč |
| Technické služby města Nymburka | 1 | 1 989 240 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 10 | 1 917 146 Kč |
| Psychiatrická léčebna Červený Dvůr | 1 | 955 900 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 828 850 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 283 750 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 2 | 242 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 24 | 32 173 952 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 13 | 19 784 810 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 10 196 338 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 9 903 366 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 119 829 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 347 493 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 227 383 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 16 | 33 357 049 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 5 305 589 Kč |
| Lázeňské lesy a parky Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 2 527 690 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 2 299 726 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 2 119 829 Kč |
| Střední lesnická škola a Střední odborná škola Šluknov, příspěvková organizace | 1 | 1 200 001 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 3 | 227 383 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 117 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 27 | 47 276 121 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 3 | 119 277 632 Kč |
| Zemědělství | 13 | 56 856 582 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 19 295 870 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 2 | 9 918 370 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 2 220 286 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 248 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 16 | 179 757 492 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 19 295 870 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 5 992 592 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 2 220 286 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Botanický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 248 050 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 74 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 23 | 208 048 945 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 25 | 67 204 005 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 8 831 790 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 7 274 278 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 482 250 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 664 290 Kč |
| Zemědělství | 1 | 435 600 Kč |
| Technické služby | 1 | 111 532 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 7 865 000 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 4 | 7 308 612 Kč |
| Město Břeclav | 1 | 1 482 250 Kč |
| Město Horažďovice | 4 | 1 312 003 Kč |
| Technické služby Tábor s.r.o. | 2 | 1 099 890 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 484 000 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 443 780 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 14 | 19 995 534 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stroje a zařízení | 79 | 99 498 588 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 13 957 763 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 9 152 824 Kč |
| Zemědělství | 3 | 6 773 580 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 271 170 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 1 402 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Moravy, s.p. | 2 | 27 915 525 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 2 | 4 207 170 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 3 656 741 Kč |
| Národní centrum zemědělského a potravinářského výzkumu, v. v. i. | 1 | 3 375 900 Kč |
| Městská část Praha-Lochkov | 1 | 3 012 900 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 2 271 170 Kč |
| Město Horažďovice | 1 | 1 989 240 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 1 479 806 Kč |
| Technické služby Benešov, s.r.o. | 1 | 1 003 377 Kč |
| Městské služby Vimperk, s.r.o. | 1 | 592 900 Kč |
| Město Kaplice | 1 | 537 119 Kč |
| Zemský hřebčinec Písek s.p.o. | 1 | 471 900 Kč |
| Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2 | 1 | 72 049 Kč |
| Centrum sociálních služeb Tloskov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 16 | 50 585 798 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 411 | 969 590 445 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 57 | 254 075 783 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 53 092 622 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 16 449 950 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 7 502 000 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 015 168 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 9 | 88 120 670 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 2 | 10 946 870 Kč |
| Povodí Ohře, státní podnik | 1 | 3 351 700 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 2 | 2 151 380 Kč |
| Technické služby města Olomouce, a.s. | 1 | 1 811 612 Kč |
| Město Kaplice | 1 | 1 354 595 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 660 573 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 17 | 108 397 400 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 89 | 2 184 136 561 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 7 395 848 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 660 790 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 80 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 7 395 848 Kč |
| Město Kaplice | 1 | 2 660 790 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 483 460 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 80 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 4 | 11 620 805 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 245 | 972 844 444 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 276 | 456 216 120 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 23 | 40 052 372 Kč |
| Dary a dotace | 23 | 24 532 398 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 1 149 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 61 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 2 | 7 059 866 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 3 115 750 Kč |
| Zemský hřebčinec Písek s.p.o. | 1 | 2 365 550 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 1 485 880 Kč |
| Městské služby Vimperk, s.r.o. | 1 | 1 149 500 Kč |
| Obec Český Rudolec | 1 | 429 500 Kč |
| Střední zemědělská škola Dalovice, příspěvková organizace | 1 | 61 105 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Y-CZ s.r.o. | 8 | 15 667 151 Kč |
| Zemský hřebčinec Písek s.p.o. | 1 | 2 365 550 Kč |