Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 25.01.2008 |
| IČO | 28237781 |
| Datová schránka | 65wggrj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 99 smluv za celkem 204 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 5 709 674 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 8 | 14 236 132 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Pardubice | 1 | 120 401 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 9 | 14 356 533 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 16 763 742 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 323 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 2 | 23 263 742 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 000 000 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 323 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 4 | 24 587 592 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 6 500 000 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 317 004 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 117 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 5 | 7 315 807 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 250 000 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Pardubice | 1 | 67 004 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 7 | 7 632 811 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 29 832 974 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 23 949 241 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 6 300 000 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 5 542 800 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 420 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 9 | 61 577 358 Kč |
| Úřad práce České republiky | 12 | 5 178 800 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 364 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 22 | 67 120 158 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 24 154 452 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 6 730 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 447 908 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 143 410 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 236 080 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 10 | 38 416 072 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 236 080 Kč |
| Střední průmyslová škola stavební Pardubice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 12 | 38 652 152 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 34 | 217 230 000 Kč |
| Paliva a oleje | 48 | 7 381 105 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 786 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 288 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 9 | 8 699 834 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 288 844 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 10 | 8 988 677 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 12 852 342 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 2 366 401 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 492 710 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 12 | 23 721 358 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 492 710 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 15 | 24 214 068 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 27,27 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 3 070 705 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 372 669 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 6 | 6 233 987 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 2 | 372 669 Kč |
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Dostihový spolek a.s. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 11 | 6 606 656 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 100 | 400 548 391 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 601 178 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 135 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 3 | 2 601 178 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 135 000 Kč |
| Dostihový spolek a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 6 | 2 857 178 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 12 | 16 145 544 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 8 598 000 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 6 276 528 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 23 | 1 427 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MERO ČR, a.s. | 3 | 11 295 188 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 5 895 120 Kč |
| Gymnázium a grafická střední odborná škola Přelouč | 1 | 381 408 Kč |
| Dostihový spolek a.s. | 1 | 96 800 Kč |
| Střední škola automobilní Holice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PLC Services a.s. | 7 | 17 668 516 Kč |