Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.05.2008 |
| IČO | 28285531 |
| Datová schránka | ehfi6kj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 474 smluv za celkem 275 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 534 528 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 1 017 983 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 1 | 803 502 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 510 617 Kč |
| Centrum ZDISLAVA | 1 | 5 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 6 | 2 337 102 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 14 322 817 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 2 637 925 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 1 142 189 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 111 789 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 103 175 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 85 035 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 70 041 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 9 | 9 988 269 Kč |
| České dráhy, a.s. | 10 | 4 497 403 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 3 | 3 534 799 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 2 | 429 791 Kč |
| Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko | 1 | 147 679 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 106 480 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 27 | 18 789 421 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 15 | 4 179 280 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 2 004 073 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 5 | 164 761 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 118 459 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 109 727 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 25 | 7 656 871 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 1 032 786 Kč |
| České dráhy, a.s. | 7 | 164 761 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 34 | 8 854 418 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 27 | 12 564 804 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 2 731 091 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 761 070 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 28 | 14 288 834 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 1 492 042 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 761 070 Kč |
| Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb | 1 | 133 047 Kč |
| České dráhy, a.s. | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 43 | 16 674 993 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 18 | 21 428 502 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 3 649 820 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 6 | 1 791 870 Kč |
| Sociální péče | 1 | 269 698 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 254 880 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 231 836 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 30 | 17 629 461 Kč |
| Statutární město Brno | 5 | 6 655 735 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 3 091 445 Kč |
| Obec Pavlov | 1 | 974 919 Kč |
| Zvoneček Bylany, poskytovatel sociálních služeb | 2 | 341 411 Kč |
| Statutární město Jihlava | 4 | 301 290 Kč |
| Katastrální úřad pro Vysočinu | 1 | 120 000 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 1 | 20 086 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 50 | 29 134 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 21 | 31 151 929 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 2 898 192 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 2 507 040 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 62 605 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 2 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 28 | 31 707 298 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 2 747 255 Kč |
| Statutární město Jihlava | 6 | 2 253 813 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 644 704 Kč |
| Krajské ředitelství policie kraje Vysočina | 2 | 180 656 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 61 710 Kč |
| České dráhy, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 47 | 37 595 434 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 1 | 217 025 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 50 | 24 487 693 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 2 200 900 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 1 065 483 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 226 907 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 18 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 50 | 16 799 696 Kč |
| Městys Nové Veselí | 2 | 7 228 767 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 1 964 746 Kč |
| Statutární město Jihlava | 10 | 1 939 564 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 2 | 862 246 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 178 480 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 71 | 28 973 499 Kč |
| SEŽEV facility s.r.o. | 1 | 3 696 043 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 35 | 35 996 094 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 32 245 645 Kč |
| Železniční a tramvajové lokomotivy a vozidla | 97 | 7 841 697 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 4 890 142 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 980 770 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 7 | 1 882 960 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 13 | 1 787 067 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 284 353 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 7 | 139 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 50 | 73 735 066 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 1 980 770 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 2 | 1 009 382 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 3 | 883 991 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 619 930 Kč |
| Město Humpolec | 1 | 119 805 Kč |
| České dráhy, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 60 | 78 348 944 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 62 | 15 555 885 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 8 609 048 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 2 420 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 9 | 1 726 618 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 10 | 1 700 845 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 663 322 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 607 598 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 84 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 87 | 29 564 169 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 4 | 1 670 650 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 363 000 Kč |
| Střední uměleckoprůmyslová škola Jihlava-Helenín | 1 | 84 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 93 | 31 682 307 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 496 | 317 384 074 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 55 | 13 503 524 Kč |
| Průmyslové stroje | 43 | 12 623 112 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 9 090 575 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 50 | 8 157 017 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 5 252 015 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 8 | 1 458 676 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 578 266 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 37 | 17 556 496 Kč |
| Město Žďár nad Sázavou | 2 | 2 637 702 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 145 200 Kč |
| Městys Nové Veselí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| LS MONT s.r.o. | 42 | 20 339 398 Kč |